ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
konto premium world of tanks

Konto premium w World of Tanks i World of Warships przez 14 dni za darmo

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Wargaming, producent stojący za kilkoma niesamowicie popularnymi grami wieloosobowymi, poinformował o promocji dla osób lubujących się konkretnie w World of Tanks oraz World of Warships. Postanowił udostępnić graczom darmowy dostęp do kont premium. Wystarczy tylko kilka prostych kroków i bęc – macie 14 dni premium bez wydawania ani złotówki.

Konto premium w World of Tanks i World of Warships może aktywować każdy, nie tylko nowy gracz

World of Tanks oraz World of Warships to gry, które zna prawdopodobnie większość z was. Mam tu na myśli znajomość samych tytułów. Te dwie produkcje są tak popularne na świecie, że nawet jeżeli nie interesujecie się tematyką przedstawioną w tych produkcjach, to i tak dotarła do was jakaś reklama, filmik lub informacja prasowa na ich temat. Obie wspomniane gry skupiają się na trybie wieloosobowym. World of Tanks istnieje na rynku dłużej i ma większą rzeszę fanów. Nie oznacza to jednak, że World of Warships jest gorszy. Jest po prostu inny. Także ma swoich fanów, lecz chyba więcej graczy woli toczyć bitwy na lądzie, niż na morzu. Jeżeli nie mieliście okazji spróbować swoich sił, to w zasadzie nadszedł idealny moment. W związku z koniecznością pozostania w domu pojawiło się więcej czasu na grę.

Zobacz także: Lemmings – kultowa gra do pobrania za darmo na PC

Aktywacja konta premium spowoduje, że szybciej zdobędziecie kolejne poziomy doświadczenia i wcześniej trafi w wasze ręce lepszy czołg lub okręt. Aby otrzymać darmowe konto premium na 14 dni w World of Tanks, należy udać się na specjalnie przygotowaną podstronę. Na niej znajdziecie przycisk „odbierze prezent”. Jeżeli jednak wolicie World of Warships, to udajcie się tutaj i kliknijcie „aktywuj konto premium”. W obu przypadkach następnym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto, lub utworzenie nowego i to wszystko. Kontem premium możecie się cieszyć przez 14 dni od momentu aktywacji.

Źródło: Wargaming

Sprawdź najnowsze wpisy