ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
F1 2019 za darmo

Wysoko oceniane F1 2019 za darmo na PS4 oraz Xboxa One

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Firma Codemasters od wielu lat specjalizuje się w grach wyścigowych. Choć większość graczy kojarzy ją z niesamowicie popularnej serii Colin McRae Rally, to ma w swoim dorobku także ponad dziesięć gier z F1 w tytule. Właśnie po nie sięgają osoby, które szukają produkcji możliwie najwierniej oddających klimat tego popularnego sportu. Mistrzowie kodu poinformowali właśnie na swojej stronie internetowej, że F1 2019 zostanie udostępnione na miesiąc za darmo graczom posiadającym PlayStation 4 oraz Xboxa One.

Dostępne za darmo F1 2019, to gratka dla fanów symulacji

F1 2019 to gra na licencji. Znajdziecie więc w niej bolidy oraz zespoły, które widywaliście w zeszłym roku, oglądając tytułowe wyścigi w telewizji. Fani symulatorów najbardziej docenią pracę, którą wykonało Codemasters. W F1 2019 nie chodzi bowiem tylko o ściganie się. To także całe godziny spędzone na modyfikacji i rozwijaniu naszego samochodu. Do dyspozycji graczy oddano nie tylko bardzo długi i wymagający tryb kariery, ale także pojedyncze, szybkie wyścigi. Nie zabrakło także multiplayera, w którym może się ścigać jednocześnie aż 22 graczy. Gra została bardzo ciepło przyjęta nie tylko przez krytyków, ale także przez samych graczy. W chwili obecnej ocena w serwisie Metacritic wynosi ponad 80% niezależnie od platformy, na którą została wydana.

Zobacz także: Tomb Raider za darmo – krótka piłka od Steam

F1 2019 ma zostać udostępnione za damo już dzisiaj. Niestety nie podano konkretnej godziny startu promocji. Kiedy już wystartuje, grę dla PlayStation 4 pobierzecie z PS Store. Osoby posiadające Xboxa Ona znajdą ją naturalnie w sklepie Microsoftu.

Źródło: Codemasters, cheapies.nz

Sprawdź najnowsze wpisy