ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tomb Raider za darmo

Tomb Raider za darmo – krótka piłka od Steam

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Tomb Raider za darmo na Steam to doskonała okazja do tego, by wypróbować produkcję, jeżeli wcześniej nie miało się takiej przyjemności. Dzieło od Square Enix dało początek całkiem nowej i całkiem udanej serii, więc tym bardziej warto dać grze szansę. Na Steam pojawiła się jeszcze jedna gra z Larą Croft, którą także możemy mieć zupełnie za darmo.

Tomb Raider zyskał w naszym kraju wyjątkową popularność w momencie, kiedy pytano o plany na Sylwestra. Słynny wywiad ze słowami „będę grał w grę” do dziś wielu osobom kojarzy się właśnie z przygodami Lary Croft. Teraz Steam postanowił zrobić wszystkim bardzo miłą niespodziankę i udostępnił tytuł. Wprawdzie zapewne większość z graczy już dawno ma go za sobą, ale zapewne znajdzie się na niego kilku chętnych.

Tomb Raider za darmo

Pierwszy (z nowych) Tomb Raider za darmo będzie można ściągać ze Steam do 24 marca do godziny 8 rano. Nie ma tutaj większej filozofii. Wystarczy zalogować się na swoje konto oraz dodać produkcję. Jeżeli nie mieliście jeszcze przyjemności w nią zagrać, to polecamy Tomb Raidera z całego serca. To trochę inne podejście do tytułu, niż pierwsze gry z serii, ale zdecydowanie udane. Dalej mamy tak sporo akcji oraz samej eksploracji grobowców, a dodatkowo obserwujemy Larę na początku jej „kariery”. Square Enix dodało też całkiem sporo craftingu, więc zajęcia na pewno nie zabraknie.

Zobacz też: Lemmingi za darmo na PC

Kolejnym tytułem, który można pobierać do 24 marca, jest Lara Croft and the Temple of Osiris. Wprawdzie to zupełnie inne podejście do serii, ale warto dać mu szansę. Szczególnie wtedy, kiedy lubimy grać ze znajomymi, bo Lara Croft and the Temple of Osiris oferuje rozgrywkę do czterech osób jednocześnie.

Ważne jest to, że promocja na oba tytuły jest ograniczona nie tylko czasowo. Istnieje pula darmowych gier, więc nie warto odkładać tego „na później”. Bardzo możliwe, że tytuły zaraz się skończą, więc ruszajcie na Steam!

Źródło: Steam

Sprawdź najnowsze wpisy