ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowy weekend Sea of Thieves

Wystartował darmowy weekend z Sea of Thieves na Xbox One

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Posiadacze konsoli Microsoftu już od dziś mają okazję bezpłatnie sprawdzić kolejną ciekawą produkcję. W zeszłym tygodniu padło na hit Blizzarda, jakim bezapelacyjnie jest Overwatch. Tym razem na gracze mogą wcielić się w piratów i cały weekend przeznaczyć na żeglowanie, walki z innymi załogami i szukanie skarbów. Wszystko to dzięki darmowemu weekendowi z grą Sea of Thieves.

Darmowy weekend z Sea of Thieves już się rozpoczął

Grę wyprodukowało studio Rare, które w swoim portfolio ma takie produkcje jak Perfect Dark oraz Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. Sea of Thieves jest grą akcji skupiającą się na trybie wieloosobowym. Do dyspozycji graczy oddano otwarty świat. Można go zwiedzać, szukać skarbów oraz walczyć z innymi osobami, które dołączyły do rozgrywki. Jeżeli wolimy bardziej pokojowe podejście, to można także zawrzeć sojusz z innymi graczami i razem z nim przemierzać świat w poszukiwaniu przygód. Właściwie jest to rozwiązanie o wiele ciekawsze. Każdy z graczy staje się członkiem załogi statku i ma do wykonania określone zadania. Gra nie jest w pełni poważną produkcją więc, mimo iż żywot pirata bywa ciężki, to na pewno przez większość czasu będziecie się uśmiechali pod nosem. Kolorowa grafika, spora dawka humoru i potwory morskie. Czego chcieć więcej?

Zobacz także: Darmowy weekend z Assassin’s Creed Odyssey na PC

Darmowy weekend z grą Sea of Thieves trwa do poniedziałku, 23 marca. Wziąć w nim udział mogą osoby posiadające wykupiony abonament Xbox Live Gold. Warto także wspomnieć, że gra znajduje się w katalogu Xbox Play Anywhere. Oznacza to, że jeżeli zdecydujecie się na jej zakup na konsoli, to otrzymacie także bezpłatną wersję do zainstalowania na pececie z Windowsem 10.

Źródło: Microsoft, seaofthieves.com, Gamesradar

Sprawdź najnowsze wpisy