ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowy weekend Odyssey

Darmowy weekend z Assassin’s Creed Odyssey na PC

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

W sobotę i niedzielę mogliśmy bezpłatnie zagrać w strategię Anno 1800. Mamy dopiero poniedziałek, a już wiadomo, w jaką produkcję Ubisoftu przyjdzie nam bezpłatnie zagrać w następny weekend. Tym razem padło na niesamowicie popularna serię Assassin’s Creed. Konkretniej na jej najnowszą odsłonę o podtytule Odyssey, która pojawiła się na rynku w 2018 roku.

Darmowy weekend z Assassin’s Creed Odyssey rozpocznie się wcześnie, bo już w czwartek

Grę stworzył kanadyjski oddział Ubisoft Quebec. Assassin’s Creed Odyssey to już jedenasta część serii. Do jej stworzenia wykorzystano podrasowany silnik AnvilNext 2.0, który widzieliśmy już w trzech poprzednich częściach. Tym razem akcja osadzona jest w czasach wielkiej wojny peloponeskiej, czyli w 431 r. p.n.e. Do wyboru mamy dwie grywalne postacie – Aleksiosa oraz Kasandrę. Oboje są greckimi najemnikami. Tym razem produkcja stawia nie tylko na akcję. Poprzednie części serii były typowo zręcznościowymi produkcjami. Odyssey ma w sobie sporo elementów RPG. Gracz będzie musiał podejmować decyzje, godzić się z ich konsekwencjami oraz rozwijać swoją postać i ekwipunek. Pojawiły się także dialogi z możliwością wyboru odpowiedzi. To bardzo dobre zmiany dla Assassin’s Creed. Seria nie stoi w miejscu – ewoluuje. Historia nie jest liniowa. Wspomniane decyzje zaważą na losach bohatera oraz jego bliskich.

Zobacz także: Hit z PS4 Horizon Zero Dawn zmierza na PC

Darmowy weekend z grą Assassin’s Creed Odyssey rozpocznie się już w czwartek, 19 marca i potrwa do niedzieli, 22 marca. Aby zagrać, konieczne jest zainstalowanie na komputerze platformy Uplay, a po rozpoczęciu promocji, udanie się na podstronę gry w celu jej pobrania. Poza możliwością bezpłatnego sprawdzenia gry Ubisoft przygotował także promocję. Do 24 marca możecie ją nabyć z 67% rabatem, czyli za 82,47 zł.

Źródło: VG247, Ubisoft

Sprawdź najnowsze wpisy