ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aztez za darmo

Aztez na PC za darmo w Epic Games Store

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Kilka dni temu Kacper informował was, że w dniach od 13 do 20 lutego możecie pobrać za darmo w Epic Games Store bardzo dobrą produkcję o nazwie Kingdom Come: Deliverance. Jednak jeżeli nie przepadacie za grami RPG i jesteście rozczarowani, to wiedzcie, że to nie jedyny bezpłatny tytuł na ten tydzień. Epic udostępnił także Aztez. To tytuł kompletnie różniący się od wspomnianego wyżej. Sprawdźcie więc, czy warto się nim zainteresować i skorzystać z możliwości dodania go do swojej biblioteki bez wydawania ani jednej złotówki.

Udostępniony za darmo Aztez w serwisie Metacritic uzyskał średnią ocen 81/100

Grę stworzyło studio Team Colorblind. Aztez to bardzo dobra produkcja. Jednak nie wszystkim się spodoba. Niby to zręcznościówka beat `em up, ale posiada także elementy strategii turowej. Taka mieszanka sprawdza się zaskakująco dobrze. Brawa dla twórców za to, że nie bali się eksperymentować. Nie tylko połączyli gatunki, ale także zdecydowali się na użycie połączenia jedynie czerni, bieli i czerwieni. W świecie gier przepełnionym kolorową grafiką 3D ciężko jest stworzyć coś wartego uwagi za pomocą tylko kilku kolorów. Teamowi Colorblind jednak się to udało. Powstała bardzo przyjemna i dynamiczna gra osadzona w świecie imperium Azteków. Ukończenie jej zajmie wam kilkadziesiąt minut. Jednak jednorazowe przejście jej to nie koniec zabawy. Każde podejście do gry jest inne. Wygenerowane zostaje nowe wydarzenie, inni przeciwnicy oraz różniąca się od poprzedniej plansza/mapa.

Zobacz także: GameSnacks – szybkie gry dla wolnych smartfonów

Aztez nie należy do gier najtańszych. Jeżeli nie załapiecie się na promocję, będziecie musieli wydać 71 złotych. Warto więc skorzystać z możliwości pobrania gry za darmo. W tym celu należy udać się na podstronę gry w Epic Games Store i dodać ją do swojej biblioteki. Promocja zakończy się 20 lutego i Aztez zostanie zastąpiony przez kolejną bezpłatną produkcję.

Źródło: Epic Games Store, Aztez.com, Gamespot

Sprawdź najnowsze wpisy