ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
COD: Mobile Zombie

Zombie atakują graczy w Call of Duty Mobile

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Producent Call of Duty Mobile poinformował na Reddicie o dużej aktualizacji. Wielu czekało na Tryb Zombie, ale nie tylko. Gracze już od jakiegoś czasu domagali się dodania obsługi kontrolerów, poprawienia matchmakingu oraz naprawy niektórych irytujących błędów. Co konkretnie wnosi weekendowy update?

Call of Duty Mobile doczekało się Trybu Zombie

Call of Duty Mobile Zombie
cod world at war maps Unique Call of Duty World at War Cheats and Codes for PC

Nieumarli nawiedzają gry z serii Call of Duty już od około 10 lat. Pierwszą, która otrzymała Tryb Zombie była piątka, czyli World at War. Tytuł ukazał się na PC, PlayStation 3, Xboxie 360, Nintendo Wii oraz DS. Dlatego wszyscy zainteresowani serią spodziewali się, że Zombie pojawią się także Call of Duty Mobile.

Kontroler pomoże nam uporać się z Zombie w Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Zombie

W końcu nadszedł ten dzień. Dodano wsparcie dla kontrolerów. Spowoduje to zapewne spore zamieszanie na serwerach. Póki wszyscy grają na ekranie dotykowym i mają tę samą rangę, to mecz jest w miarę wyrównany. Nie wiadomo czy osoby mające podłączony kontroler, będą grały z tymi korzystającymi tylko z ekranu dotykowego. Być może zostaną wrzucone do osobnego worka (lobby). Jeżeli nie, to mam nadzieję, że przynajmniej otrzymamy możliwość decydowania o tym, czy chcemy grać z takimi przeciwnikami. Podobny zabieg stosuje przykładowo gra Paladins na konsolach, która nie tak dawno otrzymał crossplay. Wchodząc w opcje, możemy wybrać czy chcemy grać z osobami, które posiadają mysz i klawiaturę.

Zombie? Fajnie. Kontrolery? Spoko. Patch do Call of Duty Mobile przygotuje nas także na Battle Pass 2

Call of Duty Mobile Zombie

Battle Pass 2 ma wystartować 25 listopada. Będzie obfitował w nowe skórki oraz mapy. Pojawić się ma także nowy Scorestreak o nazwie XS1 Goliath. To ciężka zbroja, w której będziemy mogli siać zniszczenie bronią przypominającą Minigun. Warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Chodzi o sposób logowania. Do tej pory mogliśmy grać jako gość lub zalogować się przy pomocy konta Facebook. Teraz dostaniemy możliwość użycia także konta Google. Szkoda, że ta opcja nie była dostępna od samego początku.

Aktualizacja powinna pojawić się dziś już u wszystkich graczy w Europie. Rozsyłana jest etapami, w zależności od strefy czasowej.

Zobacz także: Zombieland trafia w formie gry na smartfony!

Źródło: callofduty.com, Android Central, Talk Droid, Android Police, Reddit

Sprawdź najnowsze wpisy