call of duty: mobile halloween

Halloween w Call of Duty: Mobile już się zaczęło

2 minuty czytania
Komentarze

Kilka dni temu mieliśmy na tapecie sprawę botów. Teraz Call of Duty: Mobile daje kolejny powód, aby o nim napisać. Halloween w kalendarzu przypada na dzień 31 października. Jednak gracze mogą świętować już teraz. Nowa aktualizacja wprowadza otoczkę tego święta i wiele innych atrakcji. Jeżeli zdążyliście znudzić się tytułem i go odstawić, to teraz macie powód, aby do niego wrócić.

Co Halloween update wnosi do Call of Duty: Mobile?

Call of Duty: Mobile Halloween

COD: Mobile jest na szczycie. Grę albo się kocha, albo nienawidzi. W Internecie ciężko spotkać jakąś opinię leżącą pośrodku. Popularna marka zawsze wywołuje sporo emocji, a pojawienie się pierwszej, mobilnej odsłony dodatkowo podsyca nastroje. W ostatnich latach gry (nie tylko te mobilne) wprowadzają różnego rodzaju eventy. Producenci starają się wykorzystać każde możliwe święto i wydarzenie sportowe. Dodają okolicznościową zawartość i patrzą, jak w statystykach liczba aktywnych graczy ponownie wzrasta. Nie ma w tym nic złego. Twórcy gry dzięki temu zabiegowi, ponownie łapią w swoją sieć utraconych graczy. Ci drudzy zaś, cieszą się z otrzymanego kontentu. Wilk syty i owca cała.

Halloween w Call of Duty: Mobile to duży event

call of duty: mobile halloween

To pierwsza poważna aktualizacja Call of Duty: Mobile od momentu premiery. Mapa Standoff, na której toczymy potyczki, została przyozdobiona dyniami, świeczkami i innymi wprowadzającymi nastrój Halloween dodatkami. Warto zalogować się do gry przynajmniej raz, aby sprawdzić przygotowane przez producenta atrakcje. Pojawiły się tematyczne skórki oraz skrzynie z nagrodami. Otrzymujemy je, po prostu grając i zdobywając kolejne poziomy doświadczenia. Nie trzeba wykonywać specjalnych zadań. W grze pojawiła się także nowa broń i scorestreak (Koktajl Mołotowa).

To nie wszystkie atrakcje na Halloween

Wisienką na torcie jest dodanie nowej umiejętności operatora – Sparrow. Fani CoD Black Ops 3 powinni kojarzyć tę nazwę. To łuk siejący zniszczenie wybuchowymi strzałami. Od 21 października, do końca eventu, mamy codziennie otrzymywać kolejne porcje atrakcji. Mimo że nie jestem wielkim fanem Call of Duty: Mobile, to cieszy mnie ciągły rozwój tej gry. W ostatnich latach powstała masa produkcji, które przez brak wsparcia umarły.

Zobacz też: Call of Duty: Mobile – prawdopodobnie graliśmy z botami

Źródło: Android Authority, express.co.uk, activision blog,

Motyw