ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PUBG Mobile The Walking Dead

Uwielbiasz PUBG, lecz masz słabszego smartfona? Ta wersja jest dla Ciebie

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry

PUBG króluje, jeśli chodzi o produkcje typu Battle Royale. Grę znają już nie tylko użytkownicy komputerów czy dużych konsol, ale także niedzielni, smartfonowi miłośnicy. Twórcy pomyśleli także o tych, których urządzenia są nieco starszej generacji i nie oferują pokaźnej mocy obliczeniowej. Dla nich powstał PUBG Mobile Lite.

PUBG Mobile Lite na Androida

PUBG Mobile Lite to nowość od Tencent Games, której głównymi odbiorcami są użytkownicy słabszych smartfonów. Jest to produkcja niemalże identyczna z pełną wersją PUBG Mobile. Główną różnicą jest mniejsza liczba graczy na serwerze – ograniczono ją ze 100 do 40. PUBG Mobile Lite oferuje też delikatnie mniejsze mapy, co zmniejsza zapotrzebowanie na przetwarzanie grafiki. Oprócz tego, gracze otrzymują ten sam produkt.

Wymagania dla PUBG Mobile Lite to Android w wersji co najmniej 4.3 oraz 36 MB pamięci wewnętrznej. Gra wylądowała już w Sklepie Play, lecz na razie dostępna jest wyłącznie na terenie Filipin. Pobranie pliku APK nie rozwiąże problemów z lokalizacją, gdyż wtedy należałoby także skorzystać z VPN. Serwery gry sprawdzą, z którego państwa będziemy podejmowali próbę łączenia.

Zobacz też: Nadchodzą wirtualne legitymacje

PUBG Mobile Lite z pewnością z biegiem czasu zostanie wydany na pozostałych rynkach. Tymczasem zawsze można spróbować pobrać PUBG Mobile, który jest dostępny oficjalnie.

źródło: Android Central

Sprawdź najnowsze wpisy