ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
alto's odyssey android

Alto’s Odyssey nareszcie w Sklepie Play – do pobrania za darmo!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry

Alto’s Adventure przez wielu graczy zostało uznane jedną z najlepszych gier mobilnych w historii. Endless runner z sympatyczną oprawą graficzną oraz szalonymi ewolucjami potrafił przyciągnąć na długo. Teraz, po kilku miesiącach od premiery na iOS, następca trafia na Androida. Oto Alto’s Odyssey!

Alto’s Odyssey – na Androida za darmo, na iOS odpłatnie

Na wstępie od razu powiem, że jeśli czekaliście na Alto’s Odyssey to nie zwlekajcie dłużej tylko pobierajcie grę ze Sklepu Play. Jest ona tam dostępna zupełnie za darmo, podczas gdy użytkownicy systemu iOS muszą zapłacić 23,99 zł. Na Alto’s Odyssey posiadacze smarfonów z zielonym robocikiem musieli czekać pięć miesięcy. Czy było warto?

Alto’s Odyssey przenosi nas w piaszczyste tereny, pełne wyzwań i ciekawych lokacji. To gra typu endless runner, czyli naszym zadaniem jest przebycie jak najdłuższego odcinka trasy za jednym podejściem. W zamian otrzymujemy nagrody, co motywuje nas do ciągłych prób i bicia rekordów.

Zobacz też: Samsung wyśmiewa Apple

Warto zaznaczyć, że Alto’s Odyssey pojawiło się w modelu free to play. Oznacza to, że wewnątrz gry znajdziemy mikropłatności. Nie są one jednak nachalne – wyłożenie prawdziwej waluty może po prostu wyłączyć nam reklamy.

źródło: Sklep Play

Sprawdź najnowsze wpisy