ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
gry mobilne android asphalt 9: legends

Spragnieni szybkich samochodów i pięknej grafiki? Sprawdźcie Asphalt 9: Legends!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry

Gier wyścigowych mamy na rynku całkiem sporo, lecz tylko jedną z nich kojarzą prawie wszyscy. Jest nią seria Asphalt, która od lat dostarcza nam zarówno piękne krajobrazy, jak i szaloną jazdę licencjonowanymi samochodami. Właśnie w Sklepie Play oraz App Store wylądował Asphalt 9: Legends! Ściągajcie póki ciepłe.

Asphalt 9: Legends już do pobrania

W Sklepie Play oraz App Store możemy znaleźć najnowszą odsłonę popularnej gry wyścigowej, Asphalt 9: Legends. Kilka miesięcy temu zaprezentowaliśmy Wam jej zwiastun, który oglądałem z zapartym tchem. Asphalt 9: Legends dostarcza nam licencjonowane pojazdy tzn., że wsiądziemy za kierownicę takich marek Ferrari, Porsche czy Lamborghini. Czeka na nas aż 50 różnych samochodów, 800 wyścigów w trybie kariery oraz bardzo długa gra wieloosobowa.

Warto podkreślić, że najnowszy Asphalt 9: Legends jest produkcją typu free-to-play. Oznacza to, że ci, którzy chcą się bawić za darmo, mogą to robić do woli, lecz jeśli zapragną zdobyć coś więcej bądź w nieco szybszym czasie będą mogli zapłacić prawdziwą walutą. Oczywiście w trybie dla pojedynczego gracza będzie to bez znaczenia, o ile gramy okazyjnie. Problem może się dopiero pojawić w rozgrywce wieloosobowej, gdzie inwestowanie zacznie być widoczne, a ci grający od święta wyraźnie słabsi.

Zobacz też: Co z tanimi smartfonami Samsunga?

Asphalt 9: Legends waży dość sporo, bo 1,5 GB. Upewnijcie się wcześniej czy macie wystarczająco dużo miejsca na pobranie gry. A później… ścigajcie się do białego rana. Szerokości!

źródło: Sklep Play

Sprawdź najnowsze wpisy