ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Powrót do przyszłości 2 przewidywania przyszłość

Powrót do Przyszłości powraca! Tym razem jako musical

Autor: Borys Francuz Kategoria: Filmy

Powrót do przyszłości to jedna z najbardziej zasłużonych serii w historii całego Hollywood. Trzy odsłony kultowego filmu pojawiały się odpowiednio w latach 1985, 1989 oraz 1990. Po ponad trzydziestu latach od premiery pierwszego z nich przyszła pora na nową aranżację cyklu!

Synchronizujcie zegarki — czas na muzyczny Powrót do Przyszłości

Synchronizujcie zegarki — czas na muzyczny Powrót do Przyszłości

Przemysł filmowy przyzwyczaił nas do tego, że jest bezlitosny. Jeśli tylko pojawi się okazja zmonetyzowania jednego z kultowych filmów, możemy być niemal przekonani, że powstanie jego reboot lub sequel. Wówczas nie jest ważne zdanie fanów oryginalnej produkcji oraz to ile lat minęło od premiery zasłużonego filmu.

Zdecydowanie za ikoniczną możemy nazwać serię Powrót do Przyszłości. Jak się okazuje, już wkrótce szerszej publiczności zaprezentuje się nowa odsłona tego ponadczasowego klasyku. Jednakże w tym przypadku nie będzie to film wyświetlany w kinach, a obszerny musical. Twórcy cyklu w mediach społecznościowych zamieścili pierwszy zwiastun nadchodzącego show.

Powrót do Przyszłości musical pojawi się na Broadwayu już w 2023 roku. Bilety na występ można zamówić już teraz na dedykowanej stronie internetowej. Fabuła tego wyjątkowego przedstawienia muzycznego będzie opierać się o znaną nam historię DeLoreana, Marty’ego McFly’a oraz Doktora Emmetta Browna.

W przeszłości Powrót do Przyszłości musical był wystawiany w kilku teatrach w Europie, jednakże teraz po raz pierwszy na tak wielką skalę zadebiutuje na Broadwayowskich deskach. Zgodnie z wcześniejszymi recenzjami przedstawienia jest to bardzo dobra produkcja, która w żaden sposób nie profanuje klasyki, jaką jest oryginalna trylogia Powrotu do Przyszłości. Na koniec warto zaznaczyć, że niestety na ten moment nie dowiedzieliśmy się, czy musical trafi do Polski a jeśli tak to w jakiej formie.

Źródło: Collider

    Sprawdź najnowsze wpisy