ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
julia garner madonna

Z serialu Ozark do roli Madonny? Julia Garner typowana do roli królowej popu

Autor: Przemysław Dobrzyński Kategoria: Filmy

Julia Garner ma obecnie swoje 5 minut. Sama Madonna zaproponowała jej, by aktorka wcieliła się w nią samą w planowanej filmowej biografii.

Julia Garner jako Madonna?

julia garner aktorka

Na wstępie warto zaznaczyć, że filmowa biografia życia i kariery Madonny jest o tyle interesująca iż wyreżyseruje ją… sama Madonna.

Powodem, dla którego to robię, jest to, że kilka osób próbowało już realizować filmy o mnie, ale zawsze to byli mężczyźni

– powiedziała Madonna w programie „The Tonight Show” Jimmy’ego Fallona w październiku 2021 roku.

Królowa popu jest także współautorką scenariusza wraz z Diablo Cody. Będzie to więc unikalny przykład osoby, która nakręci film o sobie samej. Artyści są uznawani za osobowości narcystyczne, ale to jest trochę nowy poziom. Nawet przyjmując argument o tym, że gdyby nie ona, nakręciłby to jakiś mężczyzna. Co nie musi wcale oznaczać, że zrobiłby to źle. Tym bardziej, że Madonna próbowała już reżyserować i jak niektórzy z was mogą to wiedzieć, nie wyszło jej to zbyt dobrze.

Co do obsady, to na ten moment Julia Garner dostała propozycję zagrania Madonny. Oznacza to, że na poziomie samych twórców filmu aktorka została wybrana. Teraz piłka jest po jej stronie – aktorka musi sama zdecydować czy chce to zrobić. Prawdopodobieństwo takiego obrotu spraw jest niemałe. Tym bardziej, że aktorka posiada urodę, która sprawia, że jest całkiem podobna do królowej popu, szczególnie gdyby przeszła przez proces odpowiedniej charakteryzacji, choć nie potrzebuje jej wcale tak dużo. Są takie role do których niektórzy aktorzy wydają się stworzeni, i Madonna wydaje się takim właśnie przypadkiem jeśli chodzi o Julię Garner.

Julia Garner – skąd ją znamy?

Julia Garner zasłynęła kapitalną rolą Ruth Langmore w serialu „Ozark”, którego 4 sezony dostępne są w serwisie Netflix. Ruth niemal od razu stała się jedna z najbardziej lubianych postaci z tej serii.

Ale Garner w filmach i serialach gra nie od dziś. Zaczynała ponad dekadę temu. Pojawiła się w takich filmach jak „Martha Macy May Marlene”, „Jesteśmy tym, co jemy”, wiele pochwał zebrała za rolę w filmie „Asystentka”. Jeśli chodzi o seriale to wystąpiła m.in. w „Maniac”, „Dirty John” i przede wszystkim „Kim jest Anna?”. W tym momencie jej kariera jest na fali wznoszącej. Nawet jeśli ostatecznie nie zdecyduje się na rolę Madonny, to i tak przed nią pewnie jeszcze niejedno ciekawe wyzwanie.

    Sprawdź najnowsze wpisy