ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Piraci z Karaibów w wersji animowanej? Morska bestia z nowym zwiastunem

Autor: Borys Francuz Kategoria: Filmy

Dziś w nocy do sieci trafił nowy zwiastun nadchodzącego filmu animowanego od Netflixa. Morska bestia to produkcja, która jest skierowana do najmłodszych, ale dobrze będą przy niej bawić się także starsi widzowie. Jest to kolejny tytuł animowany stworzony w całości przez największy na świecie serwis streamingowy.

Piraci z Karaibów wersja lite? Oto Morska bestia

Piraci z Karaibów wersja lite? Oto Morska bestia

Jeśli jesteś rodzicem, powinieneś zaznaczyć w kalendarzu datę 8 lipca. To właśnie tego dnia do biblioteki Netflixa trafi film animowany Morska bestia, który łączy humor z wartką fabułą i ciekawą przygodą. Za wyreżyserowaniem tej produkcji stoi Chris Williams, który w przeszłości pracował przy takich animacjach jak Piorun czy nagrodzona Oscarem Wielka Szóstka. W anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy natomiast takich aktorów jak Karl Urban, Marianne Jean-Baptiste, Jared Harris czy też Zaris-Angel Hato.

Oczywiście Morska bestia będzie dostępna w streamingu także w wersji z polskim dubbingiem. Jak sam tytuł wskazuje, film będzie opierać się o tematykę żeglarzy oraz piratów. Głównymi bohaterami nadchodzącej produkcji będą — dziewczynka Maisie oraz nieustraszony poszukiwacz morskich przygód Jacob Holland. Najnowszy zwiastun filmu możecie znaleźć poniżej.

Jak sami możecie zauważyć, Morska bestia zapowiada się naprawdę świetnie. Animatorzy wykonali tu kawał dobrej roboty, więc warto zaznaczyć, że za stworzeniem filmu stoi studio Netflix Animation. Stworzona przez tytułowy serwis streamingowy jednostka na rynku funkcjonuje od 2018 roku, ale ma na swoim koncie szereg ciekawych produkcji. Najbardziej znane z nich to:

  • Klaus
  • Rodzeństwo Willoughby
  • Wyprawa na Księżyc
  • Ameryka: Film
  • Dzika ekipa
  • Ridley Jones: Strażniczka muzeum
  • Królik samuraj: Kroniki Usagiego

Co ciekawe Netflix ma bardzo ambitne plany odnośnie swojego oddziału animacyjnego. W perspektywie kilku najbliższych lat biblioteka platformy ma zostać zasilona o dziesiątki nowych filmów pełnometrażowych, seriali oraz miniserii stworzonych przez Netflix Animation. Warto jednak zaznaczyć, że studio przy niektórych produkcjach współpracuje z innymi jednostkami takimi jak Reel FX, Sony Pictures Imageworks czy chociażby Bron Studios.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy