ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nicolas Cage powróci w Skarbie narodów 3! Film jest w fazie przedprodukcji

Autor: Borys Francuz Kategoria: Filmy

Nicolas Cage przyzwyczaił nas do tego, że jego kariera aktorska to istna sinusoida. Aktor w ostatnich latach zdecydowanie odzyskuje formę, co będziemy mogli zobaczyć między innymi w Skarbie narodów 3. Producent serii zapoczątkowanej w 2004 roku zdradził, że mimo wielu obaw tytuł ujrzy światło dzienne.

Skarb narodów 3 nadchodzi! Nicolas Cage powracali w roli łowcy skarbów

Skarb narodów 3 nadchodzi! Nicolas Cage powracali w roli łowcy skarbów

Premiera jednego filmu może pociągnąć za sobą lawinę doniesień dotyczących kolejnych produkcji. Najlepszy przykład tego możemy zaobserwować właśnie teraz. Jeden z czołowych Hollywoodzkich producentów — Jerry Bruckheimer wziął udział w programie Q&A, na którym odpowiadał na pytania fanów związane z premierą Top Gun: Maverick. Ostatecznie rozmowy skręciły także w inną stronę. Jeden z internautów zapytał 78-letnie producenta o to czy ma w planach współpracować jeszcze z Nicolasem Cagem. Obaj mężczyźni w przeszłości mieli okazję działać, chociażby przy Skarbie narodów z 2004 roku oraz jego sequelu z 2007. Oto odpowiedź Bruckheimer:

Oczywiście! Kocham Nicolasa to naprawdę świetny aktor. Aktualnie pracujemy nad scenariuszem do nowej części Skarbu narodów.

Jerry Bruckheimer

Taka wiadomość to zdecydowanie wspaniałe wieści dla wszystkich fanów filmografii Nicolasa Cage’a oraz także kina akcji. Dwie poprzednie odsłony serii spotkały się z ciepłym przyjęciem. Temat powstania kontynuacji historii znanej nam ze Skarbu narodów pojawia się w internecie od kilku dobrych lat. Wielu widzów oraz także dziennikarzy branżowych pogodziło się już z tym, że produkcja upadła, jednak komentarz Jerry’ego Bruckheimera zdecydowanie przywrócił nadzieje na stworzenia trzeciej części cyklu.

Ze słów producenta jasno wynika, że w Skarbie narodów 3 wystąpi Nicolas Cage. 58-latek jest głównym bohaterem serii, gdzie wciela się w postać Bena Gatesa. Niestety pozostały skład obsady aktorskiej pozostaje nieznany. Zarówno w filmie z 2004 jak i 2007 roku poza Cagem wystąpili także Diane Kruger, Justin Bartha, Jon Voight oraz Harvey Keitel. Cóż, na ten moment nie pozostaje nam nic innego niż cierpliwie czekać na kolejne doniesienia dotyczące premiery Skarbu narodów 3.

Źródło: Screen Rant

    Sprawdź najnowsze wpisy