ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Babcia Dominica Toretto w Fast X! Rodzina została wzmocniona o 90-letnią aktorkę

Autor: Borys Francuz Kategoria: Filmy

Delikatnie mówiąc wokół Fast X, czyli najnowszej odsłony serii Szybcy i wściekli dzieje się bardzo dużo. Na przełomie kwietnia i maja z funkcji reżysera filmu zrezygnował Justin Lin, który nie mógł dojść do porozumienia między innymi z Vinem Dieselem. Dziś dowiedzieliśmy się natomiast o ciekawych wzmocnieniach obsady nadchodzącej produkcji.

Rodzina jeszcze nigdy nie była tak wielopokoleniowa! Rita Moreno w obsadzie Fast X

Rodzina jeszcze nigdy nie była tak wielopokoleniowa! Rita Moreno w obsadzie Fast X

Cóż… wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w którą stronę od dłuższego czasu skręca seria filmów o nielegalnych wyścigach samochodowych. W zasadzie od kilku ostatnich części bezpieczniej będzie nazwać ją cyklem o ratowaniu świata przez „Rodzinę”. Vin Diesel, czyli główny bohater całej serii zapoczątkowanej w 2001 roku opublikował w swoich mediach społecznościowych post, w którym informuje o tym, że w Fast X zobaczymy Ritę Moreno.

Zgodnie z zapowiedziami 54-latka latynoska gwiazda kina w nadchodzącym filmie wcieli się w babcię Dominica Toretto. Ciężko zaprzeczyć zdaniom, że jest to niezwykle niespodziewane, ale także mocne wzmocnienie szeregów „Rodziny”. Urodzona w Portoryko aktora w tym roku będzie obchodzić swoje 91 urodziny. Sympatycy kina mogą znać Moreno z ról w takich klasycznych produkcjach jak Porozmawiajmy o kobietach, Król i ja czy też West Side Story, za którą zresztą wygrała Oscara.

Niestety na ten moment nie poznaliśmy dokładnych szczegółów dotyczących fabuły Fast X, ale wprowadzenie do historii babci głównego bohatera wydaje się być kolejnym ekstrawaganckim pomysłem twórców serii. Na koniec warto przypomnieć, że film trafi do kin 19 maja 2023 roku. Będzie to pierwsza część ostatniej produkcji z cyklu Szybcy i wściekli. Jedenasta odsłona serii zadebiutuje w 2024 roku. Po zamknięciu głównego wątku fabularnego Universal Pictures skupi się na tworzeniu spin-offów serii. Jednym z nich był już film Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw z 2019 roku. Ekranowe starcie Jasona Stathama z The Rockiem dobitnie pokazało nam, że seria o nielegalnych wyścigach samochodowych nie ma już w zasadzie nic wspólnego z oryginalną fabułą.

Źródło: Instagram

    Sprawdź najnowsze wpisy