ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Gray Man Netflix

Trailer The Gray Man od Netflix. Gosling, Evans i de Armas od twórców Avengers – to musi się udać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Filmy

Pojawił się pierwszy trailer The Gray Man od Netflix, czyli najnowszej i wysokobudżetowej produkcji platformy. Mamy tutaj prawdziwą plejadę gwiazd z Goslingiem na czele, a przede wszystkim The Gray Man ma być filmem od braci Russo. Mowa więc tutaj o twórcach, którzy współtworzyli uniwersum Marvela, a wśród ich filmów warto wymienić chociażby Avengers Endgame.

Trailer The Gray Man – to może być kolejny hit od Netflix

The Gray Man Netflix Chris Evans

Widać, że Netflix nie oszczędza na produkcjach, które mogą mu przynieść zyski. The Gray Man ma być właśnie czymś takim, czyli można spokojnie porównać film do Czerwonej Noty, która swojego czasu przyciągnęła przed ekrany wielomilionową publiczność. Tutaj nie wątpimy w to, że The Gray Man zrobi podobnie. Mamy tutaj same głośne nazwiska w obsadzie, a do tego jeszcze duet reżyserów (Anthony Russo, Joe Russo), który zapewnia rozrywkę na wyjątkowo wysokim poziomie. Na ekranie pojawią się Ryan Gosling, Chris Evans i Ana de Armas, ale także Billy Bob Thorton, Alfred Woodart, Jessica Henwick, Regé-Jean Page, Wagner Moura, Julia Butters czy Dhanush. Tak prezentuje się oficjalny opis produkcji i jej zwiastun:

Agent CIA Court Gentry (Ryan Gosling), znany również jako Gray Man, był niegdyś wysoko wykwalifikowanym “kupcem śmierci”. Działał niepostrzeżenie, a po wykonanej akcji rozpływał się w powietrzu niczym duch. Gentry został przechwycony z federalnego więzienia i zwerbowany przez swojego opiekuna, Donalda Fitzroya (Billy Bob Thornton). Jednak tym razem sytuacja się odwraca. Gray Man natrafia na ślad międzynarodowej afery korupcyjnej i tym samym staje się celem Lloyda Hansena (Chris Evans) – byłego agenta CIA, który nie cofnie się przed niczym, by go wyeliminować. Court może liczyć jedynie na pomoc agentki Dani Mirandy (Ana de Armas), która pomagając Courtowi chce oczyścić swoje imię.

The Gray Man – opis Netflix

Premiera The Gray Man na Netflix ma odbyć się 22 lipca, czyli w samym środku wakacji. To idealny okres na filmy tego typu, ale zobaczymy, czy publiczność faktycznie zainteresuje się nową produkcją. Tak zapowiada się całkiem ciekawie, a trailer The Gray Man zwiastuje dużo akcji i trochę humoru.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy