ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mission Impossible 7 zapowiedź Tom Cruise

Zwiastun Mission Impossible 7 – Dead Reckoning będzie podzielone na dwie części

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Filmy

Pojawił się zwiastun Mission Impossible 7, które w kinach pojawi się w 2023 roku. Trailer potwierdza także tytuł (Mission Impossible: Dead Reckoning Part One) oraz to, że na wielki finał kolejnego filmu z Tomem Cruisem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Co nie zmienia faktu, że jak to w przypadku Mission Impossible, warto będzie zobaczyć produkcję w kinowym fotelu. Spójrzmy teraz na pierwszą zapowiedź nowego filmu.

Zwiastun Mission Impossible 7 – Dead Reckoning na pierwszym trailerze

Mission Impossible 7

Dalej czekamy na datę premiery Mission Impossible 7, ale teraz przynajmniej już trochę wiemy, czego można się po produkcji spodziewać. Z całą pewnością ta będzie wypełniona akcją oraz wyczynami kaskaderskimi, z których słynie już praktycznie cała seria filmów. Oczywiście to z czasem się zmieniało, a każda kolejna część była coraz bardziej efektowna. Pierwszy z filmów był przecież o wiele bardziej „szpiegowski” i zbliżony klimatem do tego, co oferował serial na podstawie którego nakręcono pełen metraż. Z czasem jednak seria zaczęła skręcać w bardziej rozrywkowe rejony, ale już nie w takim stopniu, jak zrobili to Szybcy i wściekli.

Nie da się ukryć, że wokół Mission Impossible zawsze jest głośno przez rzeczy, które robi Tom Cruise. Aktor od lat stara się przekraczać różnego rodzaju granice w tym, co wolno mu robić przed kamerą. Wspinanie się po jednym z najwyższych budynków na świecie czy przyczepienie się do startującego samolotu to tylko cześć z tego, co Cruise robił przed kamerą. Zapewne agenci zajmujący się ubezpieczeniem aktora muszą być z tego powodu bardzo zadowoleni. Zwiastun Mission Impossible 7 pokazuje, że i tym razem fani wyczynów kaskaderskich nie powinni być zawiedzeni. Skok ze spadochronem wykonany z poziomu spadającego motocykla zdaje się to potwierdzać.

W filmie wystąpi także ekipa, którą znany z ostatnich odsłon serii. Na ekranie pojawią się więc Tom Cruise jako Ethan Hunt, ale także Vanessa Kirby (Biała Wdowa), Rebecca Ferguson (Ilsa Faust) czy w końcu Simon Pegg (Benji Dunn). Za reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie, a teoretycznie film powinien pojawić się w kinach latem 2023 roku. Teoretycznie, ponieważ prace nad Mission Impossible 7 były już kilkukrotnie przerywane czy opóźniane. Miejmy jednak nadzieję, że tym razem już wszystko pójdzie po myśli twórców, a nowe Mission Impossible zobaczymy na kinowym ekranie.

Źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy