Jurassic World Dominion z nowym zwiastunem! Dinozaury wybiegają na ulice

Borys Francuz Borys Francuz Filmy

Wszyscy fani franczyzy Parku Jurajskiego doskonale wiedzą, że już wkrótce do kin trafi najnowsza odsłona cyklu. Film będzie zamykać trylogię Jurassic World, którą twórcy zapoczątkowali w 2015 roku. Dziś do sieci trafił najnowszy zwiastun głośnej produkcji.

Dinozaury są wśród nas — oto Jurassic World Dominion

Dinozaury są wśród nas — oto Jurassic World Dominion

Jeśli kochacie dinozaury, koniecznie musicie rzucić okiem na najnowszy film spod szyldu Parku Jurajskiego. Kinowa premiera Jurassic World Dominion jest zaplanowana na 10 czerwca tego roku. Film jest bezpośrednią kontynuacją Jurassic World: Upadłe królestwo z 2018 roku. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun Dominion, który został opublikowany w serwisie YouTube zaledwie kilka godzin temu.

Jurassic World: Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World: Dominion pokaże nigdy niewidziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

Opis filmu (TylkoHity)

Jak sami widzicie, nowy film o prehistorycznych gadach może stanowić nie lada gratkę dla wszystkich fanów kina akcji. Pewnym odświeżeniem formatu jest wpuszczenie dinozaurów do prawdziwych miast zamieszkanych przez ludzi. Na trailerze widzimy, chociażby ogromne gady, które gonią głównego bohatera oraz atakują przechodniów na ulicach jednego z miast Malty.

Zobacz też: Starsi ludzie zniszczą wszystko na swojej drodze – darmowe gry od Epic Games Store zaskakują

Jurassic World: Dominion wyreżyseruje Colin Trevorrow, który pracował także przy pierwszej części „nowej trylogii” najsłynniejszej serii filmów o dinozaurów. Oczywiście w obsadzie aktorskiej nie mogło zabraknąć Chrisa Pratta, który po raz kolejny wcieli się w Owena Grady’ego. Poza Amerykaninem na wielkim ekranie zobaczymy jeszcze Mamoudou Athie, Bryce Dallas Howard, Laure Dern, Sama Neilla, Jeffa Goldbluma czy też Omara Sy. Kolejne szczegóły dotyczące Jurassic World: Dominion pojawią się zapewne bliżej kinowej premiery filmu.

Źródło: YouTube

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy