Brygada RR trailer zwiastun

Brygada RR powraca – Disney zamierza zniszczyć mi dzieciństwo, ale jeszcze nie mówię nie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Filmy

Brygada RR doczeka się pełnometrażowego filmu, a kolejny trailer Chip’n Dale Rescue Rangers pokazuje, że produkcja niewiele będzie miała wspólnego z animacją. To nie pierwszy raz, kiedy bohaterowie filmów animowanych ożywają, by pojawić się na wielkim ekranie, bo niedawno mogliśmy oglądać jak robią to Tom i Jerry. I podobnie jak w tamtym przypadku, tutaj historia znana z animacji także zostanie napisana na nowo.

Zwiastun Brygada RR – trailer Chip’n Dale Rescue Rangers pokazuje bohaterów w innym świetle

Zapewne wielu z naszych czytelników oglądało w dzieciństwie serial Chip i Dale: Brygada RR (Ryzykownego Ratunku). Serial powstał pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku i liczył zaledwie 65 odcinków. To jednak nie przeszkodziło w tym, by po dziś dzień wiele osób z łezką w oku przypominało sobie Brygadę RR. 20 maja ma pojawić się pełnometrażowa produkcja z bohaterami znanymi z tego serialu, ale nie będą oni już działać tak, jak pamiętamy. Ważna informacja jest taka, że film Chip’n Dale Rescue Rangers pojawi się bezpośrednio na platformie Disney+. Ta pojawi się w Polsce 14 czerwca, więc najprawdopodobniej wtedy też będzie można już obejrzeć Brygadę RR w streamingu.

Trailer Brygada RR pokazuje, że film będzie połączeniem CGI i klasycznej animacji, choć z dużą dawką tego pierwszego. I podobnie jak w innych produkcjach, tutaj także pojawią się prawdziwi aktorzy. A co z fabułą? Nasi główni bohaterowie nie należą już do brygady, która została rozwiązana przed laty. Chip zajął się sprzedażą ubezpieczeń i prowadzi zupełnie normalne życie, a Dale zdaje się, że ma kryzys wieku średniego. Inaczej trudno wytłumaczyć to, że zdecydował się na operację CGI i wygląda tak, jak wygląda na zwiastunie. Oczywiście na ich drodze pojawią się różne przeszkody, a obie wiewióry będą próbowały naprawić swoje dawne relacje.

Zobacz też: Na HBO Max pojawiło się dziś ponad 50 nowości – oto na co warto zwrócić uwagę.

Zwiastun filmy Brygada RR nie wygląda specjalnie zachęcająco, a raczej jak typowy film Disney-a, któremu brakuje tej wcześniejszej magii. Szkoda też, że na ekranie nie widzieliśmy jeszcze innych bohaterów Brygady RR (Siekiera czy Spaślak), ale to zapewne nadrobione zostanie już w pełnej produkcji. Wyjątkowo obawiam się tego typu produkcji, by nie zepsuć sobie wspomnieć, ale Brygadzie RR chyba dam szansę. W końcu nie może być tak źle. Chyba.

Źródło: Disney

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy