Niezniszczalni 4 z pierwszym plakatem — Jason Statham, Sylvester Stallone oraz 50 Cent promują film

Borys Francuz Borys Francuz Filmy

Niezniszczalni to seria filmów skierowana do najbardziej „hardkorowych” fanów kina akcji. Być może wielu z Was zapomniało o istnieniu takiego cyklu, jednak producenci wciąż skrupulatnie pracują nad przywróceniem go do żywych.

Niezniszczalni 4 w końcu powstaną?

Niezniszczalni 4 w końcu powstaną?

Trylogia Niezniszczalnych do kin trafiła na przestrzeni lat 2010-2014. Od tamtej pory słyszeliśmy sporo plotek dotyczących kontynuacji, jednak po blisko ośmiu latach od premiery trzeciej części serii wciąż nie doczekaliśmy się zapowiedzianej „czwórki”. Twarzą cyklu, który zasłynął z tego, że zrzesza największe gwiazdy kina akcji w jednym miejscu, jest Sylvester Stallone. Obok 75-latka na ekranie w przeciągu czterech lat i trzech cześci filmu mogliśmy zobaczyć takie nazwiska jak Jason Statham, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris czy Jean-Claude Van Damme.

Po ośmiu latach posuchy wszystko wskazuje na to, że w końcu powrócił temat powstania Niezniszczalnych 4. Dziś w sieci pojawił się plakat, który będzie promować najnowszą część cyklu. Specjalną ściankę zamontowano na potrzeby wydarzenia CinemaCon, które odbywa się w Las Vegas w dniach 25-28 kwietnia. Hasłem przewodnim filmu jest:

Zginą, kiedy będą martwi
(They’ll die when they’re dead)

Zobacz też: Dziś drugi etap przejścia na DVB-T2 w Polsce – zmiana dotyczy mieszkańców tych województw

Na powyższym plakacie może także zapoznać się z obsadą czwartej odsłony serii. Poza wspomnianymi wyżej Sylvestrem Stallonem, Dolphem Lundgrenm oraz Jasonem Stathamem angaż przy produkcji dostali Curtis „50 Cent” Jackson, Megan Fox, Andy García czy chociażby Eddie Hall. Na ten moment nie poznaliśmy niestety żadnych szczegółów dotyczących fabuły filmu. Jednakże według wcześniejszych zapowiedzi twórców oraz samego aktora ma być to ostatni występ Sylvestra Stallone’a w roli Barneya Rossa. Kinowa premiera najnowszej produkcji z głośnej serii ma odbyć się jeszcze w tym roku. Za reżyserię Niezniszczalnych 4 odpowiadać będzie Scott Waugh. 51-letni Amerykanin w swoim CV może pochwalić się przede wszystkim wyreżyserowaniem Need for Speed.

Źródło: Comicbook

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy