Ryan Coogler – reżyser „Czarnej Pantery” omyłkowo aresztowany! Policjanci myśleli, że… chce napaść na bank

Borys Francuz Borys Francuz Filmy

Do dość dziwnej interwencji policji doszło w Atlancie. Reżyser hitowego filmu Czarna Pantera, czyli Ryan Coogler został aresztowany przez stróżów prawa pod pretekstem napadu na bank!

Ryan Coogler to rabuś z milionami na koncie? Raczej nie..

Ryan Coogler

Cała sytuacja miała miejsce w styczniu, jednak dowiedzieliśmy się o niej dopiero teraz, ponieważ udostępniono specjalny raport policji. Zgodnie z tym, co możemy przeczytać w sprawozdaniu Ryan Coogler, którego największym sukcesem filmowym jest wyreżyserowanie filmów z serii Czarna Pantera został aresztowany przez policjantów, ponieważ omyłkowo wzięto go za rabusia, który chce okraść bank.

Zobacz też: Isle of the Dead – nowy spin off The Walking Dead skupi się na Maggie i Neganie

Reżyser miał zamiar wypłacić ze swojego konta bankowego kwotę 12 tysięcy dolarów. Wówczas 35-latek, który był ubrany w maseczkę, okulary przeciwsłoneczne i kapelusz wręczył pracownicy papierowe zlecenie wypłaty powyższej sumy. Co ważne Coogler poprosił o przeliczenie pieniędzy w miejscu odosobnionym od pozostałych klientów banku, po czym dodał, że „chce być dyskretny”.

Niestety pracownica banku źle zinterpretowała całą sytuacje i była pewna, że jest właśnie świadkiem napadu. Kobieta tłumaczyła się, że poczuła niebezpieczeństwo głównie ze względu na to, że jest w ciąży. Policja pojawiła się w banku kilka chwil później i skuła kajdankami wyraźnie zaskoczonego Cooglera. Wideo z całego zamieszania pojawiło się także na platformie YouTube.

Na szczęście cała sytuacja szybko się wyjaśniła, a policja puściła niewinnego reżysera wolno. Sam Coogler odniósł się do sytuacji mówiąc jedynie, że cała ta sprawa nie powinna mieć miejsca. 35-latek dodał także, że Bank of America szybko zaoferował mu współpracę i rozwiązał problem, więc zapomina o sytuacji. Oczywiście przy całym zamieszaniu nie mogło zabraknąć komentarza ze strony rzecznika Bank of America.

Głęboko żałujemy, że ten incydent w ogóle miał miejsce. Nigdy nie powinniśmy do tego dopuścić i przeprosiliśmy już pana Cooglera – mówi rzecznik firmy.

Źródło: BBC

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy