ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Ciche miejsce 2 trailer

Zwiastun Ciche miejsce 2 – film zobaczymy na premierę tylko w kinach

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Filmy

Pojawił się nowy zwiastun filmu Ciche miejsce 2, czyli kontynuacji bardzo dobrze przyjętego thrillera/horroru z 2018 roku. Co ciekawe, film zadebiutuje już niedługo, ale z początku trafi tylko do kin. Jeszcze rok (półtora) temu taka wiadomość byłaby czymś absolutnie normalnym, ale pandemia pokazała, że wiele się zmieniło. Jeżeli więc ktoś czekał na Ciche miejsce 2, to już niedługo będzie mógł je zobaczyć na wielkim ekranie.

Zwiastun Ciche miejsce 2

Pierwsza część filmu stała się ogromnym sukcesem finansowym na całym świecie. Czymś, czego chyba nikt nie podejrzewał, bo kosztujący około 20 milionów dolarów obraz, zarobił na całym świecie ponad 340 milionów dolarów. Obok takich pieniędzy żadne studio filmowe nie przejdzie obojętnie. Kontynuacja była więc oczywista, ale minęło trochę czasu, zanim ta się w końcu pojawiła. Teraz fani filmu mogą już odliczać dni do premiery. W Polsce Ciche miejsce 2 pojawi się w kinach już 4 czerwca, czyli za niecały miesiąc. Trzeba trzymać kciuki, by pandemia dalej odpuszczała i kina zostały uruchomione normalnie.

Zwiastun filmu Ciche miejsce 2 pokazuje, że w drugiej części będzie działo się znacznie więcej, niż w pierwszej odsłonie. Nowy film Johna Krasińskiego przeniesie widzów na bardziej otwarte przestrzenie, niż te, które oglądali wcześniej. W Cichym miejscu przypatrywaliśmy się życiu rodziny Abbotów, która próbowała po prostu przeżyć w świecie, gdzie każdy dźwięk mógł przyciągnąć potwory. Żyli na odludziu i starali się nie zwracać na siebie uwagi. W drugiej odsłonie będzie to więc wyglądało już zupełnie inaczej.

Zobacz też: Zwiastun Stranger Things 4 – nadciąga kolejny sezon serialu od Netflix.

W normalnej sytuacji można byłoby założyć, że Ciche miejsce 2 także będzie sukcesem finansowym. Teraz jednak może wyglądać to inaczej, bo pandemia zmieniła przyzwyczajenia widzów. Jednak po tym, jak otworzą się kina, wiele osób z przyjemnością do nich wróci.

Źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy