W sieci udostępniono właśnie fragment Mortal Kombat, czyli nowego filmu mającego rozwijać uniwersum znane z gier. Jeżeli ktoś oczekiwał ugrzecznionego kina, to będzie zawiedziony. Zapewne mało kto czegoś takiego oczekiwał, bo przecież Mortal Kombat od zawsze wyróżniał się wyjątkowo dużą ilością krwi. I w nowej wersji też tak będzie.

Fragment Mortal Kombat w sieci

Premiera nowego filmu, który nawiązuje do kultowej gry, ma odbyć się jeszcze w tym tygodniu. Niestety, ale mówimy o premierze w Stanach Zjednoczonych, ale produkcja ma także trafić do HBO Max. Podobnie wyglądało to z Wonder Woman 1984, które jest dostępne w Polsce na HBO Go. Czy tak samo stanie się z Mortal Kombat? Tutaj niestety nie mamy na ten temat żadnych informacji. Można jedynie trzymać kciuki, że tak się stanie, bo do kin chyba zbyt szybko nie pójdziemy. Te dalej są zamknięte i nie wiadomo, kiedy zostaną ponownie otworzone. Warner Bros. by zachęcić do swojej nowej produkcji, udostępniło w sieci fragment Mortal Kombat. To pierwsze minuty produkcji, która zapowiada się widowiskowo i przede wszystkim krwawo.

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano.  Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

New Line Cinema / Warner Bros. Polska – oficjalny opis filmu

Zobacz też: Horizon Zero Dawn od teraz za darmo na PS5 i PS4.

Widać, że film Mortal Kombat może być naprawdę ciekawy, a przynajmniej jeżeli chodzi o warstwę fabularną. Zobaczymy, co z tego finalnie wyjdzie.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.