ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Szybcy i wściekli 9

Nowy trailer Szybcy i wściekli 9 – Super Bowl dowozi też kilka innych ciekawych zapowiedzi

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Filmy

Nowy trailer Szybcy i wściekli 9 został wyemitowany podczas przerwy w tegorocznym Super Bowl 2021. Wprawdzie w Polsce ten dzień to nic wielkiego, to już w Stanach Zjednoczonych mówimy o czymś zupełnie innym. Pomijając sport, Super Bowl to po prostu święto nowych zapowiedzi i trailerów. W tym roku pojawiło się ich całkiem sporo, choć mniej, niż zazwyczaj.

Nowy trailer Szybcy i wściekli 9

Zazwyczaj podczas Super Bowl jesteśmy wprost zasypywani trailerami nowych filmów oraz seriali. Jednak w tym roku dostaliśmy jedynie ułamek tego, co zazwyczaj. Spowodowane jest to oczywiście pandemią koronawirusa oraz tym, że kina dalej są pozamykane. Trudno oceniać kiedy sytuacja się zmieni, ale chyba niestety nie prędko. Dlatego też w tym roku dostaliśmy jedynie kilka trailerów i to w większości do produkcji, które już dawno zostały zapowiedziane. Tak to wygląda w przypadku nowego trailera do Szybkich i wściekłych 9, czyli F9.

Dystrybutorzy nie pokusili się na podanie konkretnej daty premiery. Nie ma w tym nic dziwnego, bo już wielokrotnie wcześniej niektóre z premier trzeba było przesuwać. Tak było z Czarną Wdową, która miała pojawić się wiosną zeszłego roku. Tak więc na Szybkich i wściekły 9 zapewne jeszcze trochę poczekamy. Nowy zwiastun potwierdza, że w tej części także będzie działo się wyjątkowo dużo. Ciekawie także zapowiada się nowy film od M. Night Shyamalana, czyli reżysera, który zasłyną Szóstym zmysłem. Old, bo taki tytuł nosi jego nowa produkcja, będzie opowieścią o wyspie, na której ludzie starzeją się o wiele szybciej, niż normalnie. Może być ciekawie.

Zobacz też: Jak sprawdza się Redmi Note 9T 5G – oto nasz test smartfona.

Podczas Super Bowl wyemitowano także trailer Nobody. Skojarzenia z John Wick jak najbardziej na miejscu. Nie zabrakło także nowego spojrzenia na serial ze stajni Marvela, czyli The Falcon and The Winter Soldier. Produkcja pojawi się na platformie Disney+.

Źródło: ScreenRant / YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy