Telewizor na stoliku w salonie wyświetlający ekran tytułowy "SGP FIM Speedway Grand Prix".
LINKI AFILIACYJNE

Sport na żywo w Max za darmo. Szybka promocja dla miłośników dużych emocji

2 minuty czytania
Komentarze

Można oglądać sport na żywo w Max za darmo? Na ogół nie, ponieważ potrzebny jest dodatkowy pakiet w cenie 20 złotych miesięcznie, ale teraz platforma ma dla swoich klientów miłą niespodziankę. Otóż w sobotę 15 czerwca 2024 roku będzie można oglądać za jej pośrednictwem Grand Prix Szwecji w żużlu.

Sport na żywo w Max za darmo

Sport na żywo w Max za darmo. Strona główna serwisu streamingowego promująca wydarzenia FIM Speedway Grand Prix (SGP) oraz inne wydarzenia sportowe.
Fot. Max / zrzut ekranu

Cena Max w Polsce uzależniona jest od kilku czynników. Tego, czy wcześniej korzystaliśmy z platformy i wylądowaliśmy w Planie przed Max czy tego, który z nich wybraliśmy. Można oglądać filmy i seriale od 19,99 zł miesięcznie, ale z reklamami. Droższe pakiety są już ich pozbawione, ale jeżeli chcemy oglądać sport na żywo, potrzebujemy wykupić dodatkowy pakiet. Ten nie jest dostępny u operatorów, więc pozostaje nam korzystanie z Max już bezpośrednio.

Platforma zdecydowała się jednak na ciekawą promocję, ponieważ 15 czerwca 2024 roku Grand Prix Szwecji będzie można obejrzeć za darmo na Max. Do tej pory możliwość oglądania żużlowych zmagań mieli m.in. posiadacze Playera z pakietem Eurosport.

I osoby, które wykupiły taki pakiet przed 10 czerwca tego roku, będą mogli obejrzeć zbliżające się mistrzostwa także na Player. Główne zawody rozpoczynają się 15 czerwca o godzinie 19.00, więc warto zapisać sobie to w kalendarzu.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Sport online coraz popularniejszy

Można już sprawdzać, gdzie oglądać EURO 2024 online, a i Igrzyska Olimpijskie będzie się dało obejrzeć bez konieczności posiadania telewizora. Dostęp do rozgrywek sportowych w wersji online to duże ułatwienie dla fanów, choć niekiedy zdarzają się też problemy z jakością transmisji czy przerwami w niej. Możliwość oglądania ulubionych rozgrywek na smartfonie czy laptopie to mimo wszystko wygoda.

Osoba siedząca na kanapie, oglądająca na telewizorze program "Race to Le Mans" na platformie Max.
Fot. Wap_stock / Shutterstock / montaż własny

Niekiedy zdarza się bowiem tak, że nie mamy możliwości obejrzeć meczu, bo np. siedzimy w autobusie czy dalej w pracy. Nie jest pewne czy sport na żywo w Max będzie częściej w formie darmowego dostępu, a może to tylko jednorazowa akcja promocyjna. Jeżeli ktoś jest jednak miłośnikiem żużlu, warto sprawdzić, jak sprawdzi się na nowej wersji platformy.

Dotarłeś do końca? Doskonale! Szczególnie że pogoda daje nam się mocno we znaki. Poświęcisz jeszcze 10 sekund na udział w naszej ankiecie? Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, bo pozwoli nam poznać twoje sposoby radzenia sobie z upałami.

Źródło: Wirtualne Media / Max. Zdjęcie otwierające: keshan sathsara / Shutterstock / montaż własny

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw