Łysy mężczyzna o wyrazistej brodzie w zbroi z tarczą świecącą światłem, w śnieżnej scenerii.

Do God of War: Ragnarok zmierza duże DLC – co wiemy na ten moment?

2 minuty czytania
Komentarze

Od premiery God of War: Rangarok minęło już ponad dziewięć miesięcy, więc najwyższa pora, aby studio Sony Santa Monica przygotowało duże DLC, które ponownie przeniesie graczy do wyjątkowego mitologicznego świata. Okazuje się, że amerykańscy deweloperzy są w trakcie przygotowywania takiego projektu!

Duże DLC do God of War: Ragnarok w drodze

Duże DLC do God of War: Ragnarok w drodze

W ostatnim czasie w internecie przewijało się całkiem dużo plotek dotyczących przyszłości God of War: Rangarok. Oczywiście większość z nich sugerowała powstanie DLC, które urozmaici rozgrywkę oraz ponownie przypomni światu o tytule od Santa Monica Studio. Niemniej w przytłaczającej większości były to jedynie głosy pochodzące z niesprawdzonych źródeł. Karta odmieniła się jednak właśnie teraz, kiedy to informacje o nadchodzącym dodatku potwierdził The Snitch.

W tym miejscu warto podkreślić, że użytkownik Twittera (X) skrywający się pod tym nickiem to niezwykle ceniony insider, który regularnie udostępnia nowinki dotyczące dużych projektów ze świata gier. Oczywiście prawie wszystkie z nich ostatecznie się sprawdzają, więc wiadomość o nadchodzącym DLC do God of War: Rangarok, można przyjąć za pewnik. Leaker omawiany właśnie projekt zapowiedział w taki sposób:

https://twitter.com/insider_wtf/status/1694800218556887332

Zobacz też: Jak Apple podbiło amerykański rynek sportu – Leo Messi, MLS, MLB i wiele więcej

The Snitch zdradził, że dodatek jest już ukończony w 60% i wie o jego istnieniu od co najmniej od kilku tygodni. Co więcej, datę premiery DLC przewiduje na przyszły rok. Niestety na ten moment nie poznaliśmy większej ilości szczegółów dotyczących projektu. Bez dwóch zdań najbardziej wyczekiwaną przez fanów gry informacją jest ta omawiająca rozmiar dodatku. W końcu może być to ogromne DLC, jednak istnieje obawa, że na pierwszy ogień Santa Monica Studio wypuści mniejszy format, który będzie stanowić „zapowiedź” większego.

Na sam koniec pozwolę sobie odesłać was do naszych zestawień poświęconych najpopularniejszym darmowym grom na Steam oraz najlepszym produkcjom na laptopy.

Źródło: Gaming Bolt

Motyw