przystawka smart TV aplikacja Netflix na Smart TV

Netflix powoli staje się telewizją. Pierwsza transmisja na żywo z wyznaczoną datą

2 minuty czytania
Komentarze

Netflix przygotowuje dla nas coś specjalnego! To pierwsza w historii serwisu streamingowego transmisja na żywo wprost z platformy. W ramach tego wydarzenia obejrzymy występ amerykańskiego komika — Chrisa Rocka w programie Selective Outrage. Niemniej treść samego streamu nie jest tak ważna, jak era, w którą wchodzi cały Netflix.

Netflix z historyczną transmisją na żywo

Netflix z historyczną transmisją na żywo

Netflix nie od dziś wzbudza mnóstwo kontrowersji. Popularna platforma streamingowa stała się już synonimem zniszczenia wielu kultowych franczyz (w tym naszego polskiego Wiedźmina) oraz usilnego wprowadzania do kolejnych filmów i seriali postaci, które wpiszą się w hasło „poprawność polityczna”. Niemniej pomimo wielu wad serwis wprost ze Stanów Zjednoczonych wciąż się rozwija, o czym możemy przekonać się już 4 marca 2023 roku.

To właśnie tego dnia na platformie będzie dostępny pierwszy, historyczny stream na żywo. Kamery serwisu zostaną skierowane na amerykańskiego komika Chrisa Rocka, który w ramach swojego programu stand-up Selective Outrage odwiedzi Baltimore w stanie Marylnad. Zapowiedź tego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Co oglądać na Netflix, czyli zestawienie nowości, które warto obejrzeć

Występ Chrisa Rocka rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu lokalnego, więc w Polsce transmisje obejrzymy około 4:00 nad ranem. Oczywiście sam fakt udostępnienia w serwisie występu na żywo amerykańskiego komika jest informacją drugorzędną. Subskrybenci Netfliksa w pierwszej kolejności powinni zwrócić uwagę na to, że platforma staje się miejscem, w którym obejrzymy nie tylko filmy i seriale, ale również streamy na żywo!

W związku z tym faktem Netflix otwiera się na mnóstwo nowych możliwości takich jak chociażby transmitowanie wydarzeń sportowych, koncertów czy pilnych programów informacyjnych. Cóż, przed nami zdecydowanie bardzo interesujące i intensywne miesiące.

Źródło: YouTube