ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Tak mogłaby wyglądać Batgirl – reżyser udostępnia kadry ze skasowanego filmu

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że film Batgirl został już nakręcony, ale nigdy nie trafi do dystrybucji. Powód zawieszenia całego projektu nie jest taki jasny, a reżyser produkcji postanowił podzielić się ze światem kadrami z niedoszłego akcyjniaka.

Batgirl nie trafi do dystrybucji – czy mamy czego żałować?

Batgirl nie trafi do dystrybucji – czy mamy czego żałować?

Temat zawieszenia czy też całkowitego skasowania filmu Batgirl odbił się szerokim echem w całej branży filmowej. Warner Bros. postanowiło nie udostępniać nakręconej już produkcji ani w salach kinowych, ani w jednym z serwisów streamingowych. Powodem takiego obrotu spraw jest nagła zmiana polityki wytwórni. Najogólniej rzecz ujmując, Amerykanie chcą znacząco zredukować liczbę wydawanych filmów.

W związku z tym Batgirl stała się produkcją z niskim priorytetem, a co za tym idzie, brzydko mówiąc — trafiła do kosza. Jak się jednak okazuje, reżyser filmu – Adil El Arbi spotkał się z dużym wsparciem ze strony fanów. Na swoim Instagramie 34-latek udostępnił między innymi wpis, w którym dziękuje za wszystkie słowa otuchy. Jakby nie patrzeć skasowanie całego projektu, nad którym reżyser spędził zapewne setki godzin, musi być naprawdę poważnym ciosem.

Za pośrednictwem InstaStories Adil El Arbi udostępnił także zdjęcie z kadru filmu, na którym widzimy tytułową superbohaterkę oraz samego Batmana. W rolę Barbary Gordon wcieliła się Leslie Grace, natomiast Człowieka Nietoperza po trzydziestu latach przerwy odegrał ponownie Michael Keaton. Wcześniej 70-latek kostium Mrocznego Rycerza przywdziewał w ramach filmów Batman z 1989 oraz Powrót Batmana z 1992 roku.

Na zamieszczonym w mediach społecznościowych zdjęciu należy rzucić okiem także na scenografię oraz charakteryzację głównych bohaterów. Oczywiście jest to pojedynczy kadr, ale możemy z niego wyciągnąć, chociażby mroczny oraz brudny klimat Gotham City. Cóż, o tym jak Batgirl faktycznie wypadała w oku kamery, nie dowiemy się najprawdopodobniej już nigdy.

Źródło: Instagram

    Sprawdź najnowsze wpisy