ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Disney+ premiery sierpien 2022 I am Groot

Premiery na Disney+ na przyszły tydzień – trochę Marvela i trochę zbrodni oraz romansu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Disney+ szykuje na przyszły tydzień całkiem przyjemne premiery na swojej platformie. I choć tych za dużo nie będzie, to i tak jest na co czekać. Szczególnie zadowoleni powinni być fani Marvela oraz filmów romantycznych. I co ciekawe, te dwie sprawy są poniekąd ze sobą powiązane. Sprawdźmy więc, jakie to nowości szykuje dla swoich subskrybentów Disney+ na najbliższe dni?

Premiery na Disney+ – Zbrodnie po sąsiedzku, Ja jestem Groot i Fresh

Przyszły tydzień na Disney+ nie będzie obfitował w dużo premier, ale kilka z nich powinno zainteresować użytkowników platformy. Fani Marvela już mogą ostrzyć zęby na Ja jestem Groot (I am Groot), czyli zbiór pięciu krótkometrażowych animacji z lubianym bohaterem. Tutaj będziemy na niego spoglądać w wersji młodszej i nie wydaje się, by całość była jakoś mocno powiązana z tym, co dzieje się obecnie w uniwersum Marvela. Oczywiście dobrze znać całą historię Groota, by wiedzieć dlaczego teraz wygląda w ten sposób, ale nawet bez tego animacje powinny być przyjemne w oglądaniu. Szczególnie dla młodszego odbiorcy.

Fani Marvela dostaną także kolejny odcinek serialu Legendy Marvela, czyli także krótkiego metrażu o konkretnych bohaterach z komiksowego uniwersum. Obecnie na Disney+ jest dwadzieścia odcinków, a w przyszłym tygodniu pojawi się kolejny. Filmowa premiera, czyli Fresh, także poniekąd związana jest z Marvelem. W tym filmie występuje bowiem Sebastian Stan, który największą popularność zyskał dzięki roli Zimowego Żołnierza, choć w serialu Pam & Tommy zagrał o wiele ciekawszą rolę. Na Disney+ nie zabraknie też nowych odcinków seriali Zbrodnie po sąsiedzku czy High School Musical.

Film śledzi losy Noy (Daisy Edgar-Jones), która podczas zakupów w sklepie spożywczym spotyka czarującego Steve’a (Sebastian Stan). Zrezygnowana porażkami na aplikacjach do randkowania, postanawia zaryzykować i zostawia mu swój numer. Noa jest zauroczona Steve’em już po pierwszej randce i kiedy chłopak proponuje romantyczny wypad poza miasto, chętnie się godzi. Wkrótce odkrywa, że nowo poznany wybranek gustuje w nietypowych smakach.

Fresh – opis Disney+

Premiery na Disney+ – 9 sierpnia

  • Zbrodnie po sąsiedzku (sezon 2, odcinek 8)

Premiery na Disney+ – 10 sierpnia

  • High School Musical: serial (sezon 3, odcinek 3)
  • Ja jestem Groot (5 shortów)
  • Legendy Marvela (sezon 1, odcinek 21)
  • Spoza układu (sezon 3, odcinek 7)
  • Amant: telewizja się zmieniła, a on nie

Premiery na Disney+ – 12 sierpnia

  • Fresh

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy