ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowości Netflix – dziś premiera serialu, na który czekaliśmy całymi latami

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Nie do się ukryć, że wśród nowości Netflix na dziś, wyróżnia się jeden tytuł. Sandman to nowy serial od Netflix, na który fani komiksu czekali długie lata. O ekranizacji powieści graficznej mówiło się bowiem od tak dawna, że chyba niewiele osób wierzyło w to, że faktycznie ten serial kiedyś faktycznie powstanie. Teraz można już sprawdzać, czy Sandman spełnił pokładane w nim nadzieje.

Nowości Netflix – Sandman i Carter na sierpień 2022

Sandman Netflix

Neil Gaiman, czyli jeden z najpopularniejszych pisarzy, jest także pomysłodawcą i scenarzystą serii komiksowej Sandman, która wydana została dla DC. I choć stało się to wiele lat temu (debiut w 1989 roku), to komiks Sandman dalej jest uznawany za jeden z tych ciekawszych. Teraz jego adaptację przygotował Netflix, a dziesięć odcinków jest już dostępnych na platformie. Dziś na Netflix pojawił się także koreański film akcji Carter czy animacja Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja. Jednak to Sandman będzie tym właśnie tytułem, po który zapewne sięgnie większość subskrybentów usługi. Biorąc po uwagę popularność samego Gaimana oraz komiksu, to bardzo prawdopodobny scenariusz. Warto sprawdzić, bo zwiastun zapowiada naprawdę coś interesującego. Dodajmy też, że nad projektem czuwał sam Gaiman, więc ekranizacja powinna być wierna. I oby tak właśnie było.

Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata – Śnienia – w którym Sandman, Władca Snów nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe – kosmiczne i ludzkie – istoty.

Sandman – opis od Netflix

Nowości Netflix na 05.08.2022

  • Carter [+ audio, + napisy] (2022)
  • Darlings [+ napisy] (2022)
  • The Sandman [10 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Ukryta tożsamość [+ napisy] (2015)
  • Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – film [+ audio, + napisy] (2022)

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy