ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowości Disney+ – najnowszego Predatora można obejrzeć… inaczej. Nie zrozumiesz, ale docenisz

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Nowości na Disney+ dziś potrafią zaskoczyć, a przynajmniej w jednej kwestii. Na platformę dodano film Predator Prey, czyli najnowszą odsłonę cyklu o łowcy z kosmosu. Jednak nie to jest w tym wszystkim najciekawsze, ale to, że na Disney+ pojawiła się wyjątkowo ciekawa wersja tego właśnie filmu. Widać, że promocja Predator Prey została bardzo dobrze przemyślana, choć zapewne niewiele osób zdecyduje się na obejrzenie produkcji w innej wersji językowej, ale zaraz to wyjaśnimy.

Nowości Disney+ – Predator Prey w wyjątkowej wersji i kolejne LEGO na sierpień 2022

Disney+ Predator Prey sierpień 2022

Zacznijmy od Predator Prey, który zbiera naprawdę dobre recenzje w sieci. Otóż ten film można już obejrzeć na Disney+, ale oprócz standardowej wersji z napisami czy lektorem, można wybrać wersję z… dubbingiem w języku Komanchów. Żeby to zrobić, wystarczy w aplikacji wejść w Dodatki i tam odpalić wspomnianą wersję filmu. Zapewne języka wypowiedzi nikt nie zrozumie, ale dodano do tej wersji napisy po angielsku. Dla fanów nietypowych treści to może być coś wyjątkowego. Na Disney+ pojawił się także nowy film LEGO i choć ten trwa niecałe 50 minut, to dla fanów Star Wars może być wyjątkowo interesujący.

„Predator: Prey” to osadzona w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku nieopowiedziana historia młodej kobiety, wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, desperacko próbującej uchronić swój lud przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Kobieta podąża tropem swojej ofiary, która okazuje się wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał, co prowadzi do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy dwoma przeciwnikami.

Predator: Prey – opis z platformy Disney+

Nowości Disney+ na 05.08.2022

  • LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda (Lego Star Wars: Summer Vacation) [+audio, +napisy] (2022)
  • Predator: Prey [+audio, +napisy] (2022)

Uzupełnione tłumaczenia na platformie

  • Kacze opowieści (DuckTales) (1987) [+1 audio]
  • Ostatni prawdziwy mężczyzna (Last Man Standing) [+4 audio]
  • Simpsonowie (The Simpsons) [+2 audio]
  • Star [+22 audio]
  • Świat według Stephena Hawkinga (Genius by Stephen Hawking) [+6 napisy]
  • Walki zwierząt (Animal Fight Club) [+17 napisy]
  • Wszystko w skorupce (All in a Nutshell) [+napisy]

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy