ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zwiastun Niewidzialna wojna – Vega robi film o samym sobie, ale wygląda jak inne jego filmy

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Zwiastun filmu Niewidzialna wojna, czyli najnowszej produkcji Patryka Vegi, ujrzał właśnie światło dzienne. To tutaj Vega kręci film o samym sobie i tym, jak udało mu się osiągnąć sukces. Zazwyczaj tego typu produkcje kręcone są przez kogoś innego, by zachować zdrowy dystans i przede wszystkim obiektywizm. W przypadku filmu Niewidzialna wojna reżyser sam zdecydował się opowiedzieć swoją historię, a do odegrania swojej roli zatrudnił Rafała Zawieruchę.

Zwiastun Niewidzialna wojna – Vega i Rafał Zawierucha jako Vega

Niewidzialna wojna zwiastun Vega Zawierucha

Nowy film Patryka Vegi w kinach pojawi się 30 września 2022 roku i już możemy powiedzieć, że będzie to hit. Praktycznie każda produkcja reżysera, niezależnie od recenzji, przyciąga do kin prawdziwe tłumy. I te zapewne będą chciały poznać historię reżysera, które im te kinowe emocje wcześniej zgotował. W głównej roli wystąpi tutaj Rafał Zawierucha, który swojego czasu zagrał w filmie Quentina Tarantino (Pewnego razu w… Hollywood). W filmie pojawią się także Anna Mucha oraz Justyna Karłowska. Cóż, trudno tutaj tłumaczyć cokolwiek więcej, więc zostawiamy Was ze zwiastunem Niewidzialnej wojny i opisem od dystrybutora. Warto jeszcze dodać, że sam film ma nie być gloryfikacją reżysera, a historią opartą na emocjach.

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju: „Pitbull”, „Botoks” czy „Kobiety mafii”? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – „Niewidzialna wojna”, w którym w rolę Patryka Vegi wciela się, znany z występu u samego Quentina Tarantino, ceniony aktor Rafał Zawierucha („Pewnego razu… w Hollywood”). Natomiast jego matkę gra na dobre powracająca do kina Anna Mucha („Miłość, seks & pandemia”).

Niewidzialna wojna – fragment opisu produkcji

Źródło: Kino Świat

Sprawdź najnowsze wpisy