ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Marvel’s Spider-Man będzie także dostępny na Steam Deck!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Jak pewnie doskonale wiecie, już za kilka dni Marvel’s Spider-Man doczeka się swojej odświeżonej wersji na komputery osobiste. Co ciekawe Insomniac Games potwierdziło, że gra będzie dostępna także na urządzenia Steam Deck. Oznacza to, że Człowiek Pająk wkracza do świata produkcji mobilnych!

Marvel’s Spider-Man dołącza do grona gier na Steam Deck

Marvel’s Spider-Man dołącza do grona gier na Steam Deck

Wszyscy użytkownicy konsol Steam Deck mają ogromne powody do radości. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Marvel’s Spider-Man otrzyma pełne wsparcie dla urządzeń autorstwa Valve. Warto przypomnieć, że gra od Insomniac Games już 12 sierpnia zadebiutuje w wersji na komputery osobiste. Za przeniesienie przygód Człowieka Pająka z konsol PlayStation do świata PC-tów odpowiada Nixxes Software.

Nie ma co ukrywać, że to właśnie transfer w tym kierunku wzbudza najwięcej emocji, ale nawiązanie współpracy z Valve w celu dodania Marvel’s Spider-Man do grona gier dostępnych na Steam Deck jest równie istotną wiadomością. Warto podkreślić, że „przenośna wersja” tytułu będzie dostępna w sprzedaży wraz z jej debiutem na PC-tach, czyli 12 sierpnia.

W przypadku portu gry na komputery osobiste bardzo ważną kwestią są wymagania systemowe postawione przez Nixxes Software i Insomniac Games. Poniżej znajdziecie rozpiskę rekomendowanych oraz minimalnych wymagań Marvel’s Spider-Man na PC-ty.

Wymagania minimalne
System: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz lub odpowiednik AMD
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 950 lub AMD Radeon RX 470
Pamięć RAM: 8 GB
Wolne miejsce na dysku: 75 GB HDD

Wymagania zalecane:
System: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-4670 3.4 Ghz lub AMD Ryzen 5 1600 3.2 Ghz
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 8GB
Pamięć RAM: 16 GB
Wolne miejsce na dysku: 75 GB SSD

Tymczasem produkt w przedsprzedaży możecie kupić zarówno w sklepie Epic jak i Steam. W przypadku pierwszego dystrybutora cena wynosi 299 złotych, natomiast Valve ostatnio obniżyło ją do 259 złotych.

Źródło: Insomniac Games

Sprawdź najnowsze wpisy