ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Poznaliśmy datę pierwszego przedpremierowego pokazu Na noże 2!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Na noże z 2019 roku to jeden z największych hitów ostatnich lat. Kryminał potraktowany lekką dawką humoru oraz niebanalnym scenariuszem, podbił serca widzów niemalże z całego świata. Nic więc dziwnego, że od wielu miesięcy wyczekujemy premiery sequelu. Właśnie dowiedzieliśmy się kiedy film zaliczy swoje przedpremierowe pokazy.

Na noże 2 tuż za rogiem!

Na noże 2 tuż za rogiem!

W czerwcu informowaliśmy Was o tym, że Rian Johnson, czyli twórca pierwszego filmu z serii, ujawnił oficjalny tytuł sequelu. Tak więc Na noże 2 w dystrybucji będzie oficjalnie nosić nazwę Glass Onion: A Knives Out Mystery. W tym miejscu swoją kreatywnością zdecydowanie popiszą się polscy tłumacze tytułów oraz dystrybutorzy.

Niemniej w kwestii sequelu najbardziej interesuje nas data jego premiery. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że produkcja zadebiutuje w tym roku za pośrednictwem platformy streamingowej Netflix. Jednakże konkretny termin debiutu stał pod znakiem zapytania. Najnowsze informacje dotyczące pokazów przedpremierowych Na noże 2, a raczej Glass Onion: A Knives Out Mystery mogą napawać nas optymizmem.

Rian Johnson oraz organizatorzy corocznego Festiwalu Filmowego w Londynie poinformowali, że sequel produkcji sprzed trzech lat zamknie całe wydarzenie swoim dedykowanym pokazem przedpremierowym. Oznacza to, że w Europie film po raz pierwszy zostanie pokazany 16 października w Southbank Center w Royal Festival Hall.

Na Festiwalu obecni będą zarówno twórcy serii jak i aktorzy, którzy zagrają w sequelu. Poza Danielem Craigiem o sile obsady stanowią takie nazwiska jak Dave Bautista, Jessica Henwick, Kate Hudson, Edward Norton, Ethan Hawke czy Madelyn Cline. Za scenariusz i reżyserię Na noże 2 odpowiadać będzie oczywiście Rian Johnson.

Gdy weźmiemy pod uwagę termin pokazów przedpremierowych Glass Onion: A Knives Out Mystery możemy śmiało przyjąć, że docelowy debiut filmu to kwestia zaledwie kilkunastu tygodni. W związku z tym, że w listopadzie minie trzecia rocznica premiery pierwszego filmu z serii, niewykluczone, że w okolicy tego terminu fobraz trafi do streamingu.

Źródło: Deadline

Sprawdź najnowsze wpisy