ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowości Amazon Prime Video – akcja i sensacja, czyli Neeson robi to, co umie najlepiej

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Na Amazon Prime Video wśród nowości pojawił się film, gdzie Liam Neeson robi dokładnie to, co robi od ostatnich kilku lat. Znajduje ludzi i pozbawia ich życia. I choć to dość skrótowy opis fabuły filmu Bez pamięci (Memory), to całkiem dobrze oddaje sens produkcji. Sprawdźmy więc, co tam ciekawego dodano na Amazon Prime Video.

Nowości Amazon Prime Video – Bez pamięci i 355 na sierpień 2022

Nowości Amazon Prime Video

Wśród nowości, które zadebiutowały ostatnio na Amazon Prime Video, można wyróżnić dwie produkcje. I obie z mniej więcej tego samego gatunku, czyli mieszanki kina sensacyjnego oraz akcji. Pierwszą z nich jest wspomniany wyżej Bez pamięci. Niestety, ale ponownie wersja filmu na Amazon Prime Video jest tylko z polskim lektorem i nie ma jeszcze możliwości obejrzenia tytułu z oryginalnym dźwiękiem.

Alex Lewis jest płatnym zabójcą w punkcie zwrotnym swojej kariery. Mieszka w El Paso w Teksasie i planuje przejście na emeryturę, zmagając się ze słabnącą pamięcią. Alex jest gotowy na zakończenie swojej sekretnej, pełnej przemocy kariery, ale stary znajomy zleca mu ostatnie zadanie To zlecenie kieruje go w sam środek tajnej operacji FBI.

Bez pamięci – opis z Amazon Prime Video

To samo można powiedzieć o kolejnym sensacyjnym filmie, który został dodany do biblioteki serwisu. 355 ma całkiem sensowną obsadę, ale i tak będziemy mieli problem z usłyszeniem ich głosów, bo może je zagłuszyć lektor. Na Amazon Prime Video pojawił się także thriller/horror W pułapce, który opowiada o kobiecie, która została zamknięta w spiżarni przez swojego brutalnego chłopaka i musi znaleźć z niej wyjście. I ponownie… lektor.

Największe agencje wywiadowcze z różnych stron świata wpadają na trop międzynarodowej organizacji przestępczej, która planuje globalny atak zagrażający bezpieczeństwu ludzkości. Międzynarodowa, ściśle tajna super grupa pod kryptonimem 355 zostaje powołana do życia. W jej skład wchodzą najlepsze agentki z nierzadko wrogich sobie wywiadów.

355 – opis z Amazon Prime Video

Lista nowości Amazon Prime Video

  • 355 [+ audio, + napisy] (2022)
  • Backstage (2021)
  • Bez pamięci (Memory) [+ audio, + napisy] (2022)
  • King of Thieves (2022)
  • Maluma LIVE: Medallo En El Mapa [S01E01] (2022)
  • Music [+ audio, + napisy] (2021)
  • Prawo i porządek [24 odcinki] [+ 23 napisy] (1990)
  • Sing (2016)
  • W pułapce [+ audio, + napisy] (2022)
  • Wirtualne imperium [+ audio, + napisy] (2021)

Źródło: Upflix / Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy