ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Auta w formie serialu na Disney+! Jest pierwszy zwiastun i data premiery

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Wszyscy fani klasycznych filmów animowanych mogą mieć dziś ogromne powody do świętowania. Właśnie dowiedzieliśmy się, że platforma Disney+ już wkrótce wzmocni się o nowy serial. Nie będzie to byle jaka produkcja, ale serial nawiązujący do popularnej serii Auta!

Auta powracają! Zygzak McQueen i Złomek na pierwszym planie

Auta powracają! Zygzak McQueen i Złomek na pierwszym planie

Jak pewnie wiecie, biblioteki platform streamingowych co chwile oferują nam jakieś nowości. Jednym z serwisów, w których rotacja treści odbywa się w sposób wybitny, jest Disney+. Dziś dowiedzieliśmy się, że już 8 września tego roku właśnie tam zadebiutuje serial animowany Cars on the Road. Jak sam tytuł wskazuje, jest to produkcja pochodząca spod szyldu serii filmów Auta od Pixar.

Na ten moment uniwersum popularnej franczyzy składa się z trzech filmów pełnometrażowych, które debiutowały w latach 2006, 2011 oraz 2017. Do tego zbioru należy dorzucić jeszcze miniserię Cars Toon, która w polskiej dystrybucji była znana jako Bujdy na resorach. Wydaje się więc, że nadchodzący serial to jedna z największych produkcji związanych z franczyzą na przestrzeni ostatnich lat. Poniżej znajdziecie serial omawianej właśnie animacji.

Zgodnie z zapowiedziami twórców Cars on the Road będzie składać się z dziewięciu odcinków, a całość serialu skupu się wokół podróży Zygzaka McQueena oraz Złomka po Stanach Zjednoczonych. Celem takiego wyzwania jest dotarcie na wesele siostry drugiego z wymienionych bohaterów. Oczywiście na małym ekranie zobaczymy mnóstwo innych postaci znanych nam z serii filmów Auta.

Za produkcję animacji odpowiada Disney oraz Pixar, a wszystko wskazuje na to, że duet ponownie wykonał kawał dobrej roboty. Niemniej na ostateczne recenzje będziemy musieli poczekać do 8 września. Na koniec korzystając z okazji, warto wspomnieć, że twórcy serii wciąż pracują nad czwartą odsłoną cyklu Auta. Niestety na ten moment do sieci przebijają się jedynie szczątkowe informacje, które często są ze sobą sprzeczne.

Źródło: Disney

Sprawdź najnowsze wpisy