ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Mistrz UFC – Kamaru Usman zagra w sequelu Czarnej Pantery!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że w sieci pojawił się pierwszy zwiastun drugiej części Czarnej Pantety. Sequel noszący podtytuł Wakanda w moim sercu będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na swoje umiejscowienie w MCU, ale także na obsadę. W filmie zagra bowiem aktualny mistrz UFC — Kamaru Usman.

Z oktagonu na plan filmowy Kamaru Usman w obsadzie Czarnej Pantery 2

Z oktagonu na plan filmowy Kamaru Usman w obsadzie Czarnej Pantery 2

Wszyscy fani Marvela doskonale wiedzą, że już 11 listopada tego roku do kin trafi wyczekiwana przez nich Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Sequel produkcji sprzed czterech lat zapowiada się na naprawdę wyjątkowy film. Przede wszystkim ma ona stanowić zwieńczenie czwartej fazy MCU, czyli filmowego Uniwersum Marvela. Dodatkowo na wielkim ekranie po raz kolejny upamiętniony zostanie Chadwick Boseman.

Odtwórca roli Czarnej Pantery zmarł w 2020 roku zaledwie kilkanaście miesięcy po premierze Avengers: Koniec gry. Zdobywca Złotego Globu pojawił się nawet na zwiastunie Wakandy w moim sercu. Postać T’Challa stanowiła ogromny mural namalowany na jego cześć.

Niemniej Marvel chce uczynić z sequelu wyjątkową produkcję także pod względem obsady aktorskiej. Zgodnie z doniesieniami portalu MMA Fighting angaż w filmie dostanie Kamaru Usman. 35-latek jest aktualnie panującym mistrzem kategorii półśredniej w UFC, czyli największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki. Co ciekawe doniesienia dotyczące występu fightera w produkcji Marvela pojawiły się w sieci na kilkanaście dni przed jego kolejną obroną pasa mistrzowskiego.

Już 20 sierpnia Kamaru Usman zmierzy się na gali w Salt Lake City z Leonem Edwardsem. Warto podkreślić, że swój występ w filmach z serii Marvela Nigeryjczyk sugerował już od dłuższego czasu. Wystarczy tylko spojrzeć na jego media społecznościowe oraz tego typu przeróbki:

Oczywiście Kamaru Usman najprawdopodobniej zagra jedynie rolę epizodyczną, jednakże występ sportowca o tak uznanej renomie w nowej Czarnej Panterze to wiadomość, która zdecydowanie zainteresuje zarówno fanów MMA jak i MCU.

Źródło: MMA Fighting

    Sprawdź najnowsze wpisy