ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Seria Rocky z nowym spin-offem! Ivan Drago dostanie swój własny film

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Franczyza Rocky rozrasta się w różne strony. Główna oś fabularna opowiadająca o przygodzie z boksem tytułowego bohatera dobiegła końca w 2006 roku, ale widzowie z całego świata wciąż są raczeni spin-offem cyklu, czyli Creedem. Niedługo uniwersum zwiększy się o kolejny film. Tym razem opowie on o Ivanie Drago oraz jego synu!

Ivan Drago powraca na wielki ekran – przeciwnik Rocky’ego z własnym spin-offem

Ivan Drago powraca na wielki ekran – przeciwnik Rocky'ego z własnym spin-offem

Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że MGM rozpoczęło promowanie nowego filmu z serii Creed. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że będzie to pierwsza produkcja w historii całej franczyzy Rocky, w której nie wystąpi Sylvestr Stallone. Odtwórca roli legendarnego pięściarza zdecydował się na odejście w cień, sprawując rolę tylko i wyłącznie jednego z producentów filmu.

Jak się okazuje Creed III nie jest jedyną produkcją opierającą się o kultowy cykl, która wkrótce trafi do kin. Właśnie dowiedzieliśmy się, że franczyza wzmocni się o nowy spin-off. Tym razem opowie on o Ivanie Drago oraz jego synu Viktorze. Duet mogliśmy poznać bliżej w filmie Creed II, gdzie tytułowy pięściarz krzyżował rękawice z antagonistą odgrywanym przez Floriana Munteanu.

Ivan Drago to natomiast postać, którą znamy także z Rocky’ego IV z 1985 roku. W oprawcę Apollo Creeda dwukrotnie wcielał się Dolph Lundgren. Niestety na ten moment nie poznaliśmy zbyt dużo informacji dotyczących spin-offu. Wiemy jedynie, że za scenariusz do filmu ma odpowiadać Robert Lawton, ale fabuła wciąż stoi pod znakiem zapytania. Fanów serii na pewno uspokoi jednak informacja mówiąca o tym, że role Ivana oraz Viktora Drago powtórzą Lundgren oraz Munteanu.

W tym miejscu warto jeszcze podkreślić, że premiera Creeda III, która była datowana na listopad tego roku, została przesunięta na 3 marca. Oznacza to, że potencjalnego debiutu produkcji zatytułowanej roboczo Drago powinniśmy spodziewać się najprędzej w 2024 roku.

Źródło: The Wrap

    Sprawdź najnowsze wpisy