ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HBO Max zaprasza do pociągu z mordercą, czyli przegląd dzisiejszych nowości

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Dzisiejsze nowości na HBO Max to coś, co może spodobać się fanom klasycznych kryminałów. Jednocześnie do biblioteki serwisu SVOD wrócił Zombieland, czyli jeden z ciekawszych przedstawicieli filmów o żywych trupach. Tutaj zrobiony z humorem i na dodatek z całkiem ciekawą fabułą, więc warto go dopisać do swojej listy produkcji wartych obejrzenia. A co jeszcze trafiło na HBO Max?

Nowości HBO Max – Morderstwo w Orient Expressie i inne na lipiec 2022

Największą z dzisiejszych premier na HBO Max jest film Morderstwo w Orient Expressie. To oczywiście adaptacja powieści napisanej przez Agathę Christie, a do tego z fenomenalną obsadą. W filmie wystąpili bowiem Kenneth Branagh, Tom Bateman, Michelle Pfeiffer, Johnny Depp, Daisy Ridley, Leslie Odom Jr., Josh Gad, Judi Dench, Willem Dafoe, Penélope Cruz czy Derek Jacobi. Reżyserią zajął się tutaj Kenneth Branagh, który wcielił się także w postać kultowego już detektywa Herculesa Poirot.

Morderstwo w Orient Expressie uznawane jest za jedną z najlepszych książek pisarki, ale też mocno pokazuje, jak bardzo zmieniły się kryminały na przestrzeni ostatnich lat. Tutaj przyglądamy się sprawie, która rozwija się w zamkniętej przestrzeni i mamy ograniczoną liczbę podejrzanych, a i samo śledztwo prowadzone jest w trochę inny sposób, niż zazwyczaj. Wprawdzie film nie spotkał się z jakimś bardzo dobrym przyjęciem, ale warto dać mu szansę. A co jeszcze pojawiło się na HBO Max?

  • Morderstwo w Orient Expressie [+ audio, + napisy] (2017)
  • Mój brat to wampir [+ audio, + napisy] (2021)
  • Pokolenie naciągaczy [10 odcinków] [+ audio, + napisy] (2021)
  • Primal [S02E03] (2019)
  • Rap Sh!t [S01E03] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Zombieland [+ audio, + napisy] (2009)

Na HBO Max pojawiły się nowe odcinki seriali Primal oraz Rap Sh!t, ale także i nowa produkcja, której tytuł zdaje się mówić wszystko. Pokolenie naciągaczy to dziesięcioodcinkowy dokument o tym, jak łatwo jest manipulować ludźmi i do czego niektórzy są w stanie się posunąć, by zarobić.

Na HBO Max pojawił się także film Mój brat to wampir, czyli w tym przypadku mieszanka komedii z horrorem. Tutaj główny bohater będzie musiał zdecydować, czy pozbawić życia swojego brata, który jak nazwa filmu wskazuje, jest krwiopijcą. Warto też sprawdzić, co ciekawego pojawi się w sierpniu na HBO Max, a już wiemy, że będzie tam dużo dobrego.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy