ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Amazon Prime Video zaskakuje – ta nowość to może być odpowiedź na Stranger Things

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Amazon Prime Video dodał dziś wśród nowości na swojej platformie serial Paper Girls, a pierwsze skojarzenie to… Stranger Things. Zwiastun serialu ma wiele elementów, które dość mocno pokazują, że moda na lata 80. wcale nie przemija. I choć Paper Girls zdaje się grać na tych samych, nostalgicznych nutach, co Stranger Things, to też otwiera się na zupełnie nowe rzeczy. Czy serial ma szanse na osiągnięcie sukcesu na podobnym poziomie, co produkcja od Netflix?

Nowości Amazon Prime Video – serial Paper Girls i Sonic na lipiec 2022

Nowości Amazon Prime Video

Wiadomo, że jak ktoś jest fanem Stranger Things, to będzie chciał też oglądać podobne seriale do tej produkcji. Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla Was zestawienie tytułów podobnych do Stranger Things, a teraz wygląda, że może trzeba będzie je zaktualizować. Na Amazon Prime Video pojawił się dziś bowiem nowy serial Paper Girls, który przynajmniej na początku ma trochę wspólnego z produkcją Netflix.

Mamy tutaj bowiem lata 80. i grupę młodzieży, która zostaje wplątana w coś nadnaturalnego. Tutaj jednak postawiono na podróże w czasie. Nasze bohaterki uwikłane zostają bowiem w walkę między podróżnikami w czasie, a same będą przenosić się zarówno w przyszłość, jak i przeszłość. Warto tutaj dodać, że Paper Girls jest adaptacją komiksu stworzonego przez Briana K. Vaughana oraz narysowanego przez Cliffa Chianga. Pierwszy sezon liczy sobie osiem odcinków i wszystkie dostępne są już na Amazon Prime Video. Co jeszcze nowego pojawiło się na platformie?

  • Ninja w kratkę 2 [+ audio, + napisy] (2021)
  • Ostateczna rozgrywka (2018)
  • Paper Girls [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Sonic. Szybki jak błyskawica [+ audio, + napisy] (2020)

Na Amazon Prime Video udostępniono także film Sonic Szybki jak błyskawica, czyli kolejną adaptację, ale tym razem gry wideo. I trzeba przyznać, że to całkiem udany film, a przynajmniej na tyle, że ogląda się go bez większych zgrzytów. Przyjemne i rodzinne kino w sam raz na leniwe popołudnie. Na Amazon Prime Video dodano także duńską animację Ninja w kratkę 2 oraz film akcji Ostateczna rozgrywka, gdzie występuje Pierce Brosnan oraz Dave Bautista.

Źródło: Upflix / Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy