ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Disney+ uzupełnia katalog Marvela – dzisiejsze nowości to miód na serce dla fanów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Nowości na Disney+ to dziś prawdziwe święto dla fanów Marvela. Na platformę trafia bowiem szereg filmów, gdzie głównym bohaterem jest Spider-Man. Fani Marvela dostaną tym samym prawie wszystkie produkcje z Człowiekiem Pająkiem, które zostały nakręcone w ostatnich latach. Będzie brakowało tylko najnowszej odsłony, czyli Spider-Man: Bez drogi do domu, ale to tylko kwestia czasu, kiedy i ten film zawita na Disney+.

Nowości Disney+ – Spider-Man trafia na platformę

Disney+ Spider-Man Marvel

Moment premiery Disney+ w Polsce był dla wszystkich fanów Marvela czymś wyjątkowym. W końcu dostali oni możliwość obejrzenia prawie wszystkich filmów, które zostały nakręcone dla tego uniwersum, a do tego doszły jeszcze seriale. Prawie wszystkich filmów, ponieważ na Disney+ brakowało produkcji, gdzie występował Spider-Man, a przynajmniej w głównej roli. Teraz się to zmieniło, ponieważ od dziś na Disney+ dostępne są niemal wszystkie film z ostatnich lat, gdzie pojawia się Spider-Man. Brak bohatera na platformie Disney+ jest związany z tym, że prawa do wykorzystywania jego wizerunku są przy Sony. Dlatego też najnowsza część, czyli Spider-Man: Bez drogi do domu w pierwszej kolejności pojawi się na HBO Max w Polsce. I to wydarzy się już w niedzielę 31 lipca. Zapewne za jakiś czas i ta produkcja zawita na Disney+. Tak prezentuje się lista nowości, które trafiły dziś na platformę.

  • Nie w porządku [+ audio, + napisy] (2022)
  • Niesamowity Spider-Man [+ audio, + napisy] (2014)
  • Niesamowity Spider-Man 2 [+ audio, + napisy] (2012)
  • Spider-Man [+ audio, + napisy] (2002)
  • Spider-Man 2 [+ audio, + napisy] (2004)
  • Spider-Man 3 [+ audio, + napisy] (2007)
  • Spider-Man: Daleko od domu [+ audio, + napisy] (2019)
  • Spider-Man: Homecoming [+ audio, + napisy] (2017)
  • Spider-Man: Universum [+ audio, + napisy] (2018)
  • Together As One: Celebrating Asian American, Native Hawaiian and Pacific Islander Heritage [+ napisy] (2022)

Oczywiście Spider-Man jest tutaj największą z nowości, ale na Disney+ udostępniono także film Nie w porządku (Not okey). To opowieść o młodej kobiecie, która próbuje zdobyć sławę i uznanie, ale robi to w sposób, który jest… mocno dyskusyjny. Kiedy w Paryżu dochodzi do serii zamachów terrorystycznych postanawia nie wyprowadzać nikogo z błędu, że była na miejscu zdarzenia i na tym zaczyna budować swoją popularność.

Źródło: Upflix / Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy