ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HBO Max dodaje grzeszną nowość – kolejny serial, który może okazać się hitem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

HBO Max udostępniło dziś pierwsze trzy odcinki nowego serialu, który ma duże szanse na to, by stać się kolejnym hitem platformy. Mówimy w końcu niejako o kontynuacji serii, choć już z nowymi bohaterami, a chodzi o serial Słodkie kłamstewka. Od dziś na HBO Max dostępne są bowiem pierwsze trzy odcinki Grzechu pierworodnego.

Nowość HBO Max – Słodkie kłamstewka Grzech pierworodny, czyli nowy serial na platformie

Słodkie kłamstewka Grzech pierworodny HBO Max kadr z serialu

Opis dzisiejszych nowości na HBO Max należy zacząć od wspominanego wyżej serialu. Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny zostały wyprodukowane przez osoby, które mają już doświadczenie w tego typu produkcjach (m.in. Plotkara, Pamiętniki wampirów czy Ty), a i przy scenariuszu pracowali odpowiedni ludzie Roberto Aguirre-Sacasa (seriale Riverdale, Chilling Adventures of Sabrina) oraz Lindsay Calhoon Bring (Chilling Adventures of Sabrina).  Możemy więc spodziewać się odpowiedniego klimatu i stylu, który powinien spodobać się wszystkim tym lubiącym opowieści o nastolatkach, ale i horrory. Pierwszy sezon serialu liczy 10 odcinków, a nowe będą pojawiać się w każdy kolejny czwartek.

Dwadzieścia lat wcześniej seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz, w dzisiejszych czasach, całkiem inna grupa nastolatek – nowe kłamczuchy – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu… Ich własne grzechy też nie pozostają bez znaczenia. W tej wersji mrocznej historii o dojrzewaniu znajdujemy się wiele kilometrów od Rosewood, nadal jednak w istniejącym i znanym z klasycznych Słodkich kłamstewek uniwersum. W serialu Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny jesteśmy w zupełnie nowym mieście i śledzimy losy nowego pokolenia.

Opis z informacji prasowej
  • Eyes on the Prize: Uświęcona ziemia [+ audio, + napisy] (2021)
  • Most do Terabithii [+ audio, + napisy] (2007)
  • Poznaliśmy się w wirtualnej rzeczywistości [+ audio, + napisy] (2022)
  • Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny [3 odcinki] [+ audio, + napisy] (2022)

Na HBO Max pojawił się dziś także film Most do Terabithii, czyli opowieść dla wszystkich tych, którym mogły podobać się np. Opowieści z Narnii. Ciepła, rodzinna przygoda i do tego bardzo dobrze zrealizowana. Warto obejrzeć.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy