ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

6. sezon serialu Rick i Morty już wkrótce trafi do HBO Max!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Rick i Morty to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych dla dorosłych ostatnich lat. Już wkrótce znana i lubiana seria otrzyma swój nowy sezon. Polska premiera szóstej odsłony serialu nastąpi już we wrześniu za pośrednictwem platformy HBO Max.

Nowy Rick i Morty zbliża się wielkimi krokami!

Nowy Rick i Morty zbliża się wielkimi krokami!

Wszyscy fani animacji dla troszkę starszych widzów mają dziś ogromne powody do świętowania. HBO Max zapowiedziało, że już 5 września biblioteka popularnego serwisu streamingowego wzmocni się o szósty sezon serialu Rick i Morty. Warto zaznaczyć, że w Polsce seria zadebiutuje równolegle ze światową premierą. W naszym przypadku animacja pojawi się na platformie wczesnym poniedziałkowym porankiem.

Trudno przecenić wpływ serialu Rick i Morty. Jest on czymś więcej niż tylko hitem – to produkcja, która stała się prawdziwym międzynarodowym fenomenem. Przygotowując się do premiery najnowszego sezonu, który mamy nadzieję także stanie się kultowy, zaprosimy fanów (w bardzo nietypowy sposób) do udziału w zabawie. Miejcie więc oczy otwarte.

Michael Ouweleen – prezes Adult Swim i Cartoon Network na temat premiery 6. sezonu serialu

Zgodnie z zapowiedziami twórców nowy sezon serialu fabularnie rozpocznie się w tym miejscu, w którym zakończył się poprzedni. Dodatkowo już teraz HBO Max promuje kolejną odsłonę Ricka i Morty’ego jako epicką przygodę oraz przede wszystkim świetną rozrywkę. Do tej pory serial zaowocował w pięć sezonów – pierwszy z nich liczył jedenaście odcinków, natomiast każdy kolejny „tylko” dziesięć. Oznacza to, że jeśli chcecie nadrobić zaległości przed premierą nowej serii, musicie się pospieszyć – do obejrzenia macie aż 51 epizodów.

Warto także zaznaczyć, że Rick i Morty to często nagradzana produkcja. W swojej niemalże dziesięcioletniej historii serial był dwukrotnie nagradzany prestiżowymi statuetkami Emmy. W 2018 oraz 2020 roku wygrywał on w kategorii „najlepszy program animowany”. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać początku września oraz szóstego sezonu popularnego serialu!

Źródło: HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy