ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HBO Max zabiera nas na Riwierę i sprawdza, co robimy w ukryciu – nowości na platformie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Nowości na HBO Max z pewnością ucieszą fanów… wampirów. Jednak nie takich zwykłych, do których przyzwyczaiła nas popkultura, ale bardzo specyficznych. Na HBO Max pojawiły się bowiem dwa nowe odcinki serialu Co robimy w ukryciu, czyli komedii o tym, jak wygląda życie wampirów w nowoczesnym świecie. To już czwarty sezon produkcji, a i pozostałe trzy możemy obejrzeć już w całości na HBO Max. Co jeszcze dodano do biblioteki serwisu?

Nowości HBO Max – Riviera i Co robimy w ukryciu na lipiec 2022

Na HBO Max oprócz nowych odcinków Co robimy w ukryciu, pojawiły się także kolejne odcinki Tuca i Bertie, Kraniec ziemi czy Robot Chicken. Biblioteka platformy została uzupełniona także o kilka filmów, które ponownie pojawiły się w streamingu, ale o tym za chwilę. Dziś bowiem na HBO Max pojawił się nowy serial dla fanów kryminalnych historii. Riviera, bo o nim mowa, to opowieść o amerykańskiej kuratorce sztuki, której mąż zostaje uznanym za martwego. Na jego jachcie doszło bowiem do wybuchu, ale nie wszystko jest takie proste, jak z początku mogło się wydawać. Na HBO Max pojawiły się trzy sezony serialu, więc jeżeli komuś się spodoba, to będzie miał sporo oglądania.

  • 150 milionów magicznych wróbelków (2019)
  • Co robimy w ukryciu [2 odcinki] [+ audio, + napisy] (2019)
  • Gwiazdorskie życie (2016)
  • Kraniec ziemi [S01E03] [+ audio, + napisy](2022)
  • Obudź się (2018)
  • Riviera [28 odcinków] [+ audio, + napisy] (2017)
  • Robot Chicken [8 odcinków] [+ napisy] (2005)
  • Rządy superbohaterek [+ audio, + napisy] (2021)
  • Śmierć psa (2019)
  • Tuca i Bertie [S03E04] [+ audio, + napisy] (2018)

Z innych rzeczy, które trafiły na HBO Max, warto wspomnieć o komedii Gwiazdorskie życie (Popstar: Never stop never stopping), gdzie występuje Andy Samberg. Aktor, który zdobył wręcz niewyobrażalną popularność dzięki swojej roli w serialu Brooklyn 9-9. Tutaj Samberg wciela się w postać gwiazdora pop, który po wydaniu nowego albumu musi zmierzyć się z nagłym brakiem zainteresowania. Nie jest to może komedia najwyższych lotów, ale na odstresowanie się będzie w sam raz. Warto także przypomnieć, że pod koniec tego tygodnia na HBO Max pojawi się Spider-Man: Bez drogi do domu, więc platforma nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii lipcowych premier.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy