ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO Max pani sprzątająca zdjęcie przedstawiające aktorkę z serialu

HBO Max bierze się za krwawe sprzątanie – intrygujące nowości na platformie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Nowości na HBO Max to zawsze dobre wiadomości. Szczególnie wtedy, kiedy wśród nowości pojawia się interesujący serial, a Pani sprzątająca (The Cleaning Lady) spokojnie można tym mianem określić. Na HBO Max pojawił się bowiem pierwszy sezon serialu, który został stworzony dla stacji Fox, czyli jakość produkcji nie powinna nas zawieść. Wiadomo, że na HBO Max warto szukać nowych seriali, a ten zapowiada się na taki, któremu zdecydowanie warto dać szansę.

Nowości HBO Max – Pani sprzątająca na lipiec 2022

HBO Max nowości logo platformy na fioletowym tle

Dużo dobrego w tym miesiącu zaserwowało nam już HBO Max. Ostatnio na platformie pojawił się długo wyczekiwany serial Downton Abbey, a wcześniej dostaliśmy także Paragraf 22, który akurat wrócił po dłuższej nieobecności na platformę. Teraz przyszła pora na nowości, a wśród nich wyróżnia się serial Pani sprzątająca. Warto tutaj dodać, że nie jest to oryginalny pomysł, a tak naprawdę nowa wersja serialu stworzonego wcześniej na potrzeby meksykańskiej telewizji.

Oryginału niestety obecnie nigdzie nie zobaczymy, ale Pani sprzątająca w wersji USA też zapowiada się ciekawie. To historia lekarki, która po przybyciu do Stanów Zjednoczonych zostaje zmuszona do tego, by wykorzystać swoje zdolności w nietypowy sposób. Zostaje kimś, kto pozbywa się mafijnych trupów. Do tego dochodzi jeszcze mocny wątek obyczajowy, więc może być naprawdę ciekawie. W roli głównej znana z serialu Daredevil Elodie Yung. A co jeszcze nowego na HBO Max?

  • Białe święta (2021)
  • Dobranoc (2019)
  • Irma Vep [S01E08] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Królowie wina [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Pani sprzątająca [10 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Persona: Ciemna strona testów osobowości [+ audio, + napisy] (2021)
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem [S09E17] (2014)
  • Roswell, w Nowym Meksyku [S04E07] [+ audio, + napisy] (2019)
  • Sacristan: Wspomnienia aktora [+ audio, + napisy] (2014)
  • Szóstka z Nebraski [S01E06] [+ audio, + napisy] (2022)

Kolejnym nowym serialem na platformie HBO Max będą Królowie wina. To opowieść o rodzinie, która zajmuje się prowadzeniem winnicy, ale o interes i pieniądze będą musieli stoczyć walkę między sobą. Na HBO Max pojawił się także dokument o testach osobowości i tym, że te niekoniecznie są dobrym rozwiązaniem. Do tego dochodzi materiał o hiszpańskim aktorze (Jose Sacristan), który wspomina swoją karierę. Będzie co oglądać.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy