ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Teraz kupując komputer możesz dostać bon na paliwo na 1000 zł  – ciekawe czasy, ciekawe

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Bon na paliwo o wartości nawet 1000 złotych można dostać teraz w przygotowanej przez firmę ACER promocji. To dość dziwne, ale też nie bójmy się tego słowa, nowatorskie podejście do promowania technologii. W końcu o cenach paliw mówi się od dawna, a w wakacje wiele stacji wprowadziło specjalne rabaty, by obniżyć cenę tankowania choć o te 30 groszy na litrze. Teraz można skorzystać z jeszcze jednej promocji.

ACER oferuje bon na paliwo za zakup komputera

ACER bon na paliwo promocja grafika zachęcająca do akcji

Jeżeli ktoś właśnie przymierzał się do zakupu komputera stacjonarnego i to takiego przeznaczonego dla graczy, to może warto, żeby zainteresował się ofertą ACER-a. Od dziś do 4.09.2022 roku trwa bowiem promocja, która jest dość… specyficzna. Kupując bowiem komputer stacjonarny można liczyć na bon na paliwo. W zależności od wybranego modelu komputera, bon może wynosić od 500 do nawet 1000 złotych. Tankowania będzie można dokonać na stacji paliw BP. Sama karta paliwowa przesłana zostanie do nas po spełnieniu odpowiednich warunków, ale należy też pamiętać, że liczba takich kart jest ograniczona. Podobnie zresztą jak czas samej promocji. Żeby w ogóle móc z oferty skorzystać należy kupić jeden z poniższych sprzętów.

  • Komputery stacjonarne ACER NITRO z procesorami Intel Core i5 – bon na paliwo 500 złotych
  • Komputery stacjonarne ACER NITRO z procesorami Intel Core i7 – bon na paliwo 700 złotych
  • Komputery stacjonarne ACER PREDATOR z procesorami Intel Core i7 lub Intel Core i5 – bon na paliwo 1000 złotych

Na specjalnej stronie ACER umieścił nie tylko regulamin samej promocji, ale także numeru urządzeń, które biorą udział w akcji. Bonów na paliwo o wartości 500 złotych jest aż 400, ale tych na 700 i 1000 złotych tylko 100. Oczywiście po zakupie komputera stacjonarnego objętego promocją należy zgłosić zakup na stronie internetowej i go zarejestrować. Potrzebujemy więc także dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT). Musimy taki zakup zarejestrować w ciągu tygodnia od zakupu. Jak wszystko pójdzie dobrze, to karta paliwowa trafi do nas w ciągu 14 dni od momentu pozytywnej weryfikacji. To wyjątkowo ciekawy sposób na to, by przyciągnąć do siebie klientów. Wprawdzie komputery z tej serii kosztują ładnych kilka tysięcy, ale to akurat nic nowego, a bon na paliwo to mimo wszystko spora oszczędność.

Źródło: ACER

Sprawdź najnowsze wpisy