ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Disney+ Predator Prey sierpień 2022

Premiery Disney+ na sierpień 2022 – nowy Predator to smakowity kąsek, ale jest więcej dobrego

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Sierpień 2022 na Disney+ będzie obfitował w duże premiery, a już na pewno zadowoleni powinni być wszyscy fani Marvela. W końcu to właśnie w sierpniu na Disney+ pojawi się nowy serial z tego uniwersum. Mowa o produkcji Mecenas She-Hulk, czyli trochę innym spojrzeniu na sam gatunek, a do tego z zupełnie nową bohaterką, której wcześniej w filmach i serialach od Marvela nie widzieliśmy. Co jeszcze ciekawego nas czeka w sierpniu na Disney+?

Premiery Disney+ na sierpień 2022 – Predator i Buzz Astral na platformie

Disney+ w sierpniu będzie mógł zaoferować swoim subskrybentom kolejny głośny film, który dopiero co miał swoją kinową premierę. Mowa o produkcji Buzz Astral, czyli trochę innym spojrzeniu na bohatera znanego z serii Toy Story. Jeżeli więc ktoś nie zdążył pójść do kina na Buzza, to już na początku sierpnia będzie mógł go obejrzeć wygodnie na domowej kanapie. Film na platformie pojawi się 3 sierpnia 2022 roku. Dwa dni później, czyli 5 sierpnia, na Disney+ zadebiutuje Predator: Pray. Kolejna część cyklu tym razem przenosi nas na tereny Komanczów, a akcja dzieje się około 300 lat temu. Nowe podejście, nowi bohaterowie i kolejna szansa, by Predator stał się popularny. Zobaczymy, czy faktycznie nowe podejście się opłaci.

Sierpień na Disney+ to także wiele dobrego dla młodszego odbiorcy. Na początku miesiąca pojawi się bowiem animacja LEGO ze świata Gwiezdnych Wojen, gdzie na ekranie zobaczymy znanych i lubianych bohaterów w wersji klocków LEGO. Fani Gwiezdnych Wojen mogą już też zacierać ręce na serial Andor, czyli kolejna opowieść z uwielbianego przez miliony uniwersum. Na Disney+ pojawią się także odcinki serialu Ja jestem Groot, czyli krótkiego metrażu, gdzie przyjrzymy się przygodom jednego z ciekawszych bohaterów z uniwersum Marvela. To tylko część zapowiedzi z tego, co pojawi się w najbliższych tygodniach na Disney+, ale już widać, że sierpień będzie na platformie gorący.

Sierpień 2022 na Disney+ – najważniejsze premiery

  • Buzz Astral – premiera 3 sierpnia 2022
  • LEGO Gwiezdne Wojny: Wakacje – premiera 5 sierpnia 2022
  • Predator: Prey – premiera 5 sierpnia 2022
  • Ja jestem Groot – premiera 10 sierpnia 2022
  • Mecaneas She-Hulk – premiera 17 sierpnia 2022
  • Andor – premiera 31 sierpnia 2022 (premiera przesunięta na 21 września 2022)

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy