ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HBO Max zaprasza na popołudniową herbatkę – jeden z najpopularniejszych seriali wśród nowości

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Dziś na HBO Max pojawił się serial, który nie tylko był wielokrotnie nagradzany, ale jest też wręcz wielbiony przez miliony widzów na całym świecie. Downton Abbey to historia, która może nas wzruszać, ale także i bawić, co z pewnością jest czymś, co warto rozważyć do obejrzenia, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliśmy. I to zdecydowanie największa z premier dzisiejszego dnia.

Nowości HBO Max – Downton Abbey i Westworld na lipiec 2022

Seriale kostiumowe zawsze cieszyły się sporą popularnością wśród widzów i Downton Abbey jest tego doskonałym przykładem. Serial doczekał się sześciu sezonów, a teraz wszystkie dostępne są już na HBO Max. Biorąc pod uwagę to, że odcinki trwają około godziny każdy, a jest ich ponad pięćdziesiąt, obejrzenie całości zajmie naprawdę sporo czasu. Jednak warto dać szansę produkcji, a szczególnie wtedy, kiedy szukamy czegoś, co nas wzruszy, rozbawi i zmusi do przemyśleń. Sama akcja serialu umiejscowiona została w trudnych czasach przed I Wojną Światową. Obserwujemy tutaj dwór w Anglii, który należy do państwa Grantham i ich córek, a o ich życie dba cała armia służby. To oczywiście tylko szczątkowy opis fabuły serialu Downton Abbey, który doczekał się nawet swojego kinowego filmu. I miejmy nadzieję, że ten z czasem także zawita na platformę HBO Max. A co jeszcze wśród nowości?

  • Anarchiści [S01E03] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Baader-Meinhof [+ audio, + napisy] (2008)
  • Downton Abbey [52 odcinki] [+ audio, + napisy] (2010)
  • Kipchoge: Ostatni etap [+ audio, + napisy] (2021)
  • Westworld [S04E05] [+ audio, + napisy] (2016)

Oczywiście fani science-fiction wiedzą, że każdy kolejny poniedziałek to premiera nowego odcinka serialu Westworld. Na HBO Max pojawił się także kolejny odcinek seriali Anarchiści, ale nie zabrakło także pełnego metrażu. Baader-Meinhof opowiada o grupie terrorystycznej Frakcja Czerwonej Armii, która przez długie lata swojej działalności przyczyniła się do śmierci ponad 30 osób, a ich działania raniły kilkaset kolejnych. Na HBO Max pojawił się także film dokumentalny o maratończyku. Eliud Kipchoge był pierwszym, któremu udało się pokonać ten morderczy dystans w czasie krótszym, niż dwie godziny.

Źródło: HBO Max / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy