ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – pierwszy zwiastun trafia do sieci

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Fani Marvela dostali dzisiaj w swoje ręce nowy materiał do analizy. Tym razem jest to pierwszy oficjalny zwiastun filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Sequel produkcji sprzed czterech lat do kin trafi już za mniej niż cztery miesiące!

Gotowi? Nowa Czarna Pantera zmierza do kin

Gotowi? Nowa Czarna Pantera zmierza do kin

Tegoroczne San Diego Comic-Con owocuje w masę zapowiedzi, zwiastunów oraz innych materiałów promujących nadchodzące filmy i seriale. Oczywiście w związku z charakterystyką całej imprezy nie mogło na niej zabraknąć Marvela. Jedną z produkcji, którą promowano podczas wydarzenia, jest Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun filmu.

Nadchodząca produkcja stanowi sequel Czarnej Pantery, która podbijała kina cztery lata temu. Warto wspomnieć, że pierwsza opowieść o królestwie Wakandy została nagrodzona aż trzema Oscarami. Wracając jednak do drugiego filmu z serii — swoją oficjalną premierę zaliczy on już 11 listopada tego roku. Pierwszy trailer możecie zobaczyć poniżej.

Za wyreżyserowanie filmu podobnie jak w przypadku „jedynki” odpowiada Ryan Coogler. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że listopadowa produkcja będzie stanowić zwieńczenie czwartej fazy MCU. Pod kątem fabuły powinniśmy przygotować się na walkę królestwa Wakandy z Atlantydą rządzoną przez Namora. W rolę władcy legendarnej krainy wcieli się Tenoch Huerta. Meksykanin jest znany przede wszystkim ze swoich występów w serialu Narcos: Mexico.

Przechodząc w głąb obsady, musimy oczywiście liczyć się z tym, że w sequelu nie zagra główna gwiazda Czarnej Pantery, czyli Chadwick Boseman. Aktor zmarł w 2020 roku w wieku zaledwie 43. lat. Naturalnie Marvel odpowiednio pożegna zdobywcę Złotego Globu na wielkim ekranie.

Tak więc oprócz Tenocha Huerta w Wakanda w moim sercu zobaczymy jeszcze takich aktorów i aktorki jak Angela Bassett, Letitia Wrigh, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Winston Duke czy Isaach de Bankolé.

Źródło: Marvel

Sprawdź najnowsze wpisy